تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

واکنش تهیه کننده مسابقه جدول به نژادپرستی در این برنامه

نژادپرستی در مسابقه جدول

سوال نژادپرستانه در مسابقه جدول که از شبکه سه سیما پخش میشد موجب ایجاد جنجال بزرگی شد که بدون شک با خوشحالی دشمنان انقلاب اسلامی همراه بوده است .

نژاد آریایی برترین نژاد سفید دنیا سوالی بود که در مسابقه جدول شبکه سه تلویزیون ایران مطرح شد که البته با تاکید بیشتر مجری بر این موضوع جنجالی تر نیز شد .

نژادپرستی در مسابقه جدول تلویزیون ایران

مسابقه جدول

واکنش به نژادپرستی در تلویزیون ایران از سمت مردم ایران بدون شک واضح بود که با روی خوش برخورد نخواهد شد اما عده ای قصد سواستفاده از این موضوع را داشته و سریعا با انتشار این موضوع برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران شروع به ایجاد حاشیه کردند .

این صحبت ها موجب واکنش فرهاد ابتدایی تهیه کننده مسابقه جدول شد که وی ضمن اینکه از اعلام این سوال منظوری نداشته است از توبیخ مجری به دلیل کش دادن ماجرا خبر داد .

فرهاد ابتدایی تهیه‌کننده مسابقه «جدول» درباره سوالی که در این مسابقه با محتوای برتری نژاد آریایی مطرح شد و واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت، بیان کرد: ما در این مسابقه قصدی برای نژادپرستی نداشته و نداریم و طرح این سوال هم یک اشتباه بود که صورت گرفت.

وی ادامه داد: سوالات مسابقه را خود من طراحی می‌کنم و در طراحی این سوال قصد و عمدی نداشتیم اما یک عده در شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های آن طرف آب با قصد و غرض‌هایی تلاش دارند از این اشتباهات سوءاستفاده کرده و بین قومیت‌ها تفرقه بیندازند.

این تهیه‌کننده درباره تاکید مجری مسابقه بر محتوای اشتباه این پرسش نیز عنوان کرد: برنامه زنده است و مجری باید حرفه‌ای باشد و بتواند واکنش مناسب داشته باشد. ما مجری این مسابقه را تنبیه کرده و فعلا قرار نیست اجرای مسابقه را برعهده داشته باشد.

وی در پایان گفت: با این حال باز هم تاکید می‌کنم که ما قصد و غرضی نداشتیم و نمی‌خواستیم به کسی توهین شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار