تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

فیلم سینمایی پایتخت و سریال پایتخت 6 زمان پخش

فیلم سینمایی پایتخت و سریال پایتخت 6

سریال پایتخت یکی از مجموعه سریال هایی بوده که در سال های اخیر جای خود را در دل مردم ایران باز کرده و توانسته در 5 فصل تا کنون محبوبیت خود را حفظ کند .

این سریال آنقدر میان مردم ایران محبوب شده است که اگر سالی آغاز شد و سریال پایتخت از تلویزیون ایران پخش نشد مردم معترض میگردند که چرا امسال این فیلم به پخش نرسیده است .

فیلم سینمایی پایتخت امسال در نورود 1398 در تلویزیون ایران پخش خواهد شد و همینطور سریال پایتخت 6 برای نوروز 1399 تدارک دیده شده است .

سریال پایتخت 6 در نوروز 1399 و فیلم سینمایی پایتخت در نوروز 98

سریال پایتخت

الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه‌های تلویزیونی درباره روند تولید سریال «پایتخت» و فیلم سینمایی آن اظهار کرد: امسال گروه تولید سریال «پایتخت» با فیلمی سینمایی از این مجموعه تلویزیونی، ساعاتی قبل از تحویل سال ۹۸ و شب عید مهمان خانه ها خواهند بود. البته هنوز فیلمنامه و تولید آن آغاز نشده و در حال مذاکره و تدارک آن هستیم.

وی درباره ساخت مجموعه‌ای دیگر از سریال «پایتخت» گفت: ان شاء الله سری ششم این مجموعه را برای سال ۱۳۹۹ روی آنتن خواهیم برد و نوروز امسال پخش نداریم. همه بازیگران و گروه تولید همان دوستان فصل‌های پیش هستند و با همان گروه تولید فیلم سینمایی و فصل ششم را پیش خواهیم برد.

غفوری در پایان یادآور شد: با توجه به صحبت‌های آقای زین العابدین و آقای میرباقری تصمیم بر این شد که فیلم سینمایی سریال «پایتخت» امسال از شبکه یک پخش شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار