تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تایید ممنوع الکار شدن مهدی یراحی توسط خود خواننده + عکس

مهدی یراحی ممنوع الفعالیت شدن خود را اعلام کرد .

مهدی یراحی ممنوع الفعالیت شد

مهدی یراحی

چند وقت پیش بود که اخبار ستارگان بیشتر حول مهدی یراحی میچرخید و هر روز شاهد خبرهایی در مورد این خواننده جوان بودیم که با آخرین موزیک ویدیو خود مشکلاتی ایجاد کرده بود .

در روزهایی که در پی حرکت عجیب حمید عسکری در کنسرتش و خوانندگی نوازنده زن حمید عسکری که موجب ممنوع الکار شدن حمید عسکری شد خبر ممنوع الفعالیت شدن مهدی یراحی توسط این خواننده اعلام شد .

صفحه اینستاگرام مهدی یراحی با انتشار پستی که مربوط به موزیک ویدیو انکار سومین اثر آلبوم سه گانه اجتماعی مهدی یراحی بود از ممنوع الفعالیت شدنش خبر داد .

مهدی یراحی ممنوع الکار شدن خود را رسما اعلام کرد

ممنوع کاری مهدی یراحی

مهدی یراحی با انتشار موزیک ویدیو انکار در صفحه اینستاگرامش نوشت :

اینجانب مهدی یراحی، توسطِ مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى تا اطلاع ثانوی عملاً از هرگونه فعالیتِ رسمیِ هنری منع شده‌ام. به‌همین دلیل مجوزهای اجراى من در تمامى کنسرت‌هاى تهران و شهرستان‌ها (از جمله تور جشنواره رفاه “برفاره”) لغو شده است.

فارغ از تمامى خساراتِ مادی و معنوی تحمیل شده، قطعاً بزرگترین ضایعه‌ی این محدودیت براى من، محروم ماندن از دیدارِ شما مخاطبان عزیز است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار