تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

شجاعی و کنعانی‌زادگان رنگ تیم ملی را نمی‌بینند؟

شجاعی و کنعانی‌زادگان رنگ تیم ملی را نمی‌بینند؟

۸۲۷۶۸۷

۲۱۴ بازدید

ایلنا: نزدیک‌ترین بازیکنان برای حذف از اردوی‌های آتی این اسامی هستند: مسعود شجاعی، پژمان منتظری، محمدحسین کنعانی‌زادگان و احتمالا اشکان دژاگه. این بازیکنان ممکن است به دلایل گوناگون دیگر جایی در میان دعوت شده‌های آتی نداشته باشند.

شجاعی بعد از تجربه چهارمین جام ملت‌های آسیا و حضور در۳ دوره بازی‌های جام جهانی و بالارفتن سن دیگر گزینه مناسبی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی به حساب نمی‌آید و قطعا مربی آینده تیم ملی با هر تفکری این بازیکن را به تیمش فرا نمی‌خواند.

دیگر بازیکنی که باید از حذفش به یقین رسید پژمان منتظری است. مدافعی که سال‌ها در ترکیب تیم ملی حضور داشته و او هم به دلیل بالا رفتن سن دیگر نمی‌تواند گزینه مناسبی برای آینده این پست باشد. منتظری در جام ملت‌های آسیا هم فرصت‌های بسیار کمی برای بازی در ترکیب تیم ملی داشت و نتوانست بازیکن ثابتی باشد.

اشکان دژاگه را هم به دلایل مشابه می‌شود در میان خط خورده‌های آتی دید. دژاگه گرچه در این جام نمایش نسبتا خوبی داشت اما او هم در بازی‌های سخت تیم ملی به شدت ناآماده جلوه کرد بخصوص بازی آخر مقابل ژاپن که ادامه چنین بازیکنی در تیم ملی نمی‌تواند به صلاح فوتبال ایران باشد.

اما ممکن است در میان حذف شده‌های آتی نام محمدحسین کنعانی زادگان را هم ببینیم. مدافعی که در لیگ هم عملکرد چندان چشمگیری نداشت و در بازی با ژاپن یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان تیم ملی بود. البته کنعانی زادگان این شانس را دارد که به دلیل سن مناسبش همچنان مورد توجه مربیان تیم ملی باشد اما خیلی بعید است که این بازیکن دیگر حضور در ترکیب تیم ملی را تجربه کند.

در عین حال بازیکنان دیگری هم هستند که در جام ملت‌ها عملکرد مطلوبی نداشتند و باید فکری به حال پست آنها شود. نمونه‌اش رامین رضاییان که در این جام ضعیف‌ترین بازیکن تیم ملی بود و جز ایجاد برخی حاشیه‌ها محصول دیگری برای تیم ملی نداشت.

به نظر می‌رسد کار مربی آتی تیم ملی بیشتر روی تغییرگزینه‌ها برای پست‌های کلیدی متمرکز باشد.

اخبار ورزشی

Powered by WPeMatico

شجاعی و کنعانی‌زادگان رنگ تیم ملی را نمی‌بینند؟

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار