تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ممنوع الکار شدن حمید عسکری به دلیل خوانندگی زن در کنسرت وی + فیلم

حمید عسکری در پی خوانندگی نگین پارسا در کنسرتش ممنوع الفعالیت شد .

متاسفانه جامعه هنر ایران این روزها دچار مشکلات عدیده ای شده که بیشتر مربوط به رفتارهای نابهنجار خود هنرمندان میشود که با علم به قوانین ، برخلاف قوانین عمل میکنند .

ممنوع الکاری حمید عسکری خواننده جوان ایرانی پس از خوانندگی زن در کنسرت حمید عسکری قابل انتظار بود زیرا که این خواننده قانون را به راحتی زیر پا گذاشته و اقدامی نادرست انجام داده است .

خوانندگی نگین پارسا در کنسرت حمید عسکری

حمید عسکری و نگین پارسا

حمید عسکری در آخرین کنسرت خود در برج میلاد لحظاتی از اهنگ ” کجای دنیامی ” را با گیتاریست زن گروهش همخوانی و سپس تک خوانی میکند. البته چند ثانیه پس از اجرا ترانه بصورت تک خوانی صدای میکروفون نگین پارسا قطع می شود که حمید عسکری میکروفون خودش را به او میدهد.

فیلم تکخوانی نگین پارسا در کنسرت حمید عسکری را در زیر مشاهده میفرمایید .

کلیپ خوانندگی نگین پارسا در کنسرت حمید عسکری

پس از تک‌خوانی این خواننده زن در آخرین کنسرت حمید عسکری در برج میلاد، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد این خواننده پاپ تا اطلاع ثانوی اجازه اجرای کنسرت نخواهد داشت.

حمید عسکری ممنوع الکار شدن به دلیل خواننده زن در کنسرت

حمید عسکری

در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به تخلفات گروه حمید عسگری از ضوابط مجوز در اجرای اخیر، اعلام می‌شود شورای رسیدگی به اجرای صحنه‌ای، موضوع را بررسی می‌کند و تا زمان بررسی و تصمیم‌گیری، فعالیت گروه و موسسه برگزارکننده به حالت تعلیق درمی‌آید.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار