تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

ایجاد دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی، ایده جالبی اسـت و البته خیلی خلاقانه. بکار گیری زیاد از وسایل نو و پر زرق و برق اشرافی خانه را شبیه تازه بـه دوران رسیده ها نشان می‌دهد، اما خلاقیت در دکور و تزیین خانه میتواند جالب تر و البته کم هزینه تر باشد، امروز از ساخت گلدان تا لوستر زیبا و شیک با وسایل دور ریختنی را بررسی میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

گلدان هایي در گوشه هایي از خانه هستند کـه فراموش شان کرده ایم. احتمالا زمانی کـه کسی برای مان گل می آورد انها را دراین گلدان ها می‌گذاریم و بعد از خراب شده گل ها این گلدان ها در گوشه اي از خانه فراموش می‌شوند. اگر گلدان هاي تان رنگ و رو رفته و یا شیشه اي هستند انها را رنگ بزنید ودر کتابخانه یا روی شومینه یا هر جایی از دکوراسیون تان کـه خالیست و نیاز بـه پر کردن دارد استفاده کنید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

سبد هایي در خانه مان هستند کـه روزی انها رابا هدفی خریده ایم و شاید بـه سختی یاد مان بیاید کـه حالا کجا هستند. این سبد ها خیلی بـه درد بخور هستند اما گاهی اوقات فقط فضا را زیادی اشغال می‌کنند. اگر بـه هنر علاقه مند باشید می توانید آنها را روی دیوار نصب کنید و بعنوان یک مدل شلف استفاده کنید. علاوه بر این می توانید سبد را برعکس کنید و مانند تصویر ازآن در سقف استفاده ببرید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

برخی ظرف ها در هر خانه اي هستند کـه برای دکوری ساخته شده اند و یا تک مانده اند و از انها استفاده نمیکنیم. همه ی این ظرف هاي تان را جمع کنید و کلکسیون خوبی روی دیوار بسازید تا دیده شوند و خانه شـما را زیبا کنند. شـما حتی می توانید یکی از این بشقاب ها را روی میز برای قرار دادن کلید ها بگذارید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

دوباره برمی گردیم بـه سبدهای فلزی. سبدهایی کـه شاید بخاطر تعداد زیاد بـه کارمان نمی‌آیند. این ایده جالب می‌تواند بـه اسانی در گوشه اي از خانه قرار بگیرد و بشما در قرار دادن وسایل دم دستی تان کمک کنند و یا حتی تنها برای قسمتی از دکور خانه و قرار دادن یک گلدان استفاده شوند.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

با بکار گیری قاب عکس هاي خالی قدیمی و کمی هنر چیزهای زیادی وجود دارند کـه می توانید بسازید. بجای اینکه آنها را کنار بگذارید تا گرد و غبار بگیرند، می توانید از آنها یک اثر هنری بـه وجود آورید. دراین ایده همه ی قاب عکسها درکنار هم قرار گرفته اند و هم چنان خالی هستند و بهمین شکل بـه دیوار نصب میشوند. شـما می توانید هر ایده اي کـه خودتان دارید را پیاده کنید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

از لباسهای قدیمی بـه شکل دلخواه تان استفاده کنید و فضا را جالب کنید. برای اینکار از یک نگهدارنده برای صاف نگه داشتن پارچه استفاده کرده و بـه دیوار آویزان کنید تا یک جیب دیواری جالب بسازید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

شاید در زیر زمین خانه تان و بین وسایلی کـه قدیمی شده اند و استفاده اي ندارند یک لوستر قدیمی هم باشد. اگر این ایده را دوست دارید، لوسترتان را رنگ بزنید و با آن رنگی تازه بـه خانه تان بدهید.

در ادامه با وسایل دور ریختنی چه بسازیم؟

یکی از تفریحات لذت بخش آخر هفته ها ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی می باشد کـه پیش تر نمونه هاي مختلف ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی برای فضاهای مختلف رابه شـما معرفی کرده ایم.

ساخت گلدان تزینی با گلدان شکسته

سری بـه باغچه ي خود بزنید اگر در فضای باغچه تان گلدان شکسته دارید بهتر اسـت دست بکار شوید و همانند تصویر یک گلدان تزیینی با بقایا و وسایل دور ریختنی بسازید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

توجه داشته باشید کـه در ساخت چنین گلدانی حتماً از خلاقیت خود استفاده کنید و شخصیت جذابی بـه گلدانتان ببخشید و یک گلدان دکوری بامزه برای دکوراسیون خود بسازید.

ساخت نشانگر با چوب پنبه دور ریختنی

یکیدیگر از پرکاربردترین کاردستی ها با وسایل دور ریختنی ساخت نشانگر برای گلدان ها می‌باشد این نشانگر بشما در شناسایی گلدان ها کمک میکند.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

حتی می توانید این نشانگر را بزرگ تر بسازید و جزییات نگه‌داری ویا سمپاشی شدن گیاه را روی آن بنویسید و همیشه گیاهان با طروات داشته باشید. برای اینکار می توانید از یک سیخ چوبی کمی چسب و یک چوب پنبه، مقوا مقاوم و یا لوازمی این چنینی استفاده کنید.

ساخت گلدان با لوله های کاغذی

این ایده یکی از ایده هاي بسیار پر طرفدار برای گیاهانی با ریشه هاي عمودی اسـت. برای این منظور می توانید از لول هاي دستمال کاغذی بعنوان گلدان استفاده کنید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

اطراف آن رابا کاغذ روغنی و یا کاغذهای رنگی مقاوم همانند تصویر بپیچید. توجه داشته باشید کـه در حین آبیاری گیاه آب بـه سطح زیرین گیاه نفوذ نکند و کاغذ آنرا از بین نبرد.

ساخت گلدان با پوست تخم مرغ

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

پوست تخم مرغ بـه تنهایی بعنوان یک کود طبیعی برای گیاهان عمل می‌کند و کمک شایانی بـه رشد آنها می‌کند. شـما می توانید همانند تصویر بذر هایي کوچک عدس، لوبیا، گندم و… را در پوست تخم مرغ بکارید و بعد از رشد کردن با همان پوست بـه خاک متنقل کنید و شاهد رشد چشمگیرشان باشید.

ساخت گلدان با بطری های دور ریختنی

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

بطری هاي پلاستیکی یکی از لوازمی اسـت کـه مـا در ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی ازآن بسیار استفاده میکنیم. همانگونه کـه در تصویر می‌بینید با کمک بطری هاي دور ریختنی می توانید بک گلخانه کوچک برای خود بسازید. حتی می توانید بطری ها را رنگ کنید و ظاهر متفاوت تری بـه گلخانه دست ساز خود بدهید.

ساخت آپاش با بطری های دور ریختنی

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

اگر هنوز برای آبیاری گلدان هاي خود تصمیم‌گیری نکردید کافی اسـت همین همین حالا دست بکار شوید یک بطری بی استفاده انتخاب کنید درب آنرا همانند تصویر سوراخ کنید و یک آپاش بازیافتی و دوستدار طبیعت برای خود بسازید.

ساخت مخزن آب با سطل پلاستیکی

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

با توجه بـه کم آبی کشور بهتر اسـت برای آبیار باغ و باغچه ي خود از آب باران استفاده کنید. شـما می توانید با کمک یک لوله ي پلاستیکی از آبراه ناودان آب باران را همانند تصویر دریک سطل گرد آوری کنید و با کمک آن دستکم یک نوبت از آبیاری باغچه ي خودرا انجام دهید.

در آخر نیز ساخت و سازی هنرمندانه با استفاده از ماگ‌ های قهوه‌ خوری سرامیکی

ابزار و سایل مورد نیاز شـما: ماگ سرامیکی سفید رنگ. یک کاسه یا یک ظرف یکبار مصرف گود و لاک ناخن. یک کاسه قدیمی از کار افتاده یا یک ظرف یک بار مصرف گود را انتخاب کرده و درون آن رابا آب گرم پر کنید. رنگِ لاک ناخنی را انتخاب کنید کـه بـه آن علاقه دارید، رنگی کـه قبلا ظاهر زیبای آنرا روی ناخن‌هاي خود امتحان کرده اید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

سپس یک قطره لاک را داخل ظرف پر از آب ریخته و صبر کنید تا رنگ لاک در دورن کاسه پخش شود. بهتر اسـت از یک قاشق یک بار مصرف و یا هر وسیله مناسب دیگر استفاده کرده و داخل کاسه را هم بزنید تا رنگ بـه خوبی پخش شود. دراین‌جا بـه بخش اصلی کار میرسید؛ ماگ سرامیکی را در داخل آب فرو کنید.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

اگر فکر میکنید کـه ماگ شـما بـه خوبی رنگ رابه خود جذب نمیکند، بهتر اسـت پیش از اینکه ماگ را داخل آب ببرید سطح آن رابا یک لایه لاک ناخن بی‌رنگ و شفاف یا یک اسپری غیرسمی کـه مخصوص سطوح اسـت بپوشانید. اگر رنگ بر روی ماگ بیش از حد حرکت کرد از وسیله مخصوص پاک کردن رنگ لاک استفاده کرده و قسمت‌هاي غیرضروری را پاک کنید. حواس تان باشد کـه رنگ داخل ماگ نرود و هم‌ چنین بر روی کف آن قرار نگیرد.

ماگ رابه آرامی با یک حوله نرم تمیز کنید و 3 ساعت صبر کنید تا سطح ماگ سرامیکی شـما بـه خوبی خشک شود. اگر می خواهید رنگ دیگری بـه ماگ اضافه کنید، تمام مراحل قبلی رابا یک لاک ناخن کـه دارای رنگ دیگری اسـت تکرار کنید. بهتر اسـت کـه در پایان کار ماگ آب‌رنگی خودرا با دست بشورید. این رنگ همان‌قدر بر روی ماگ شـما می ماند کـه بر روی ناخن شـما دوام می‌آورد.

دکوراسیون شیک با وسایل دور ریختنی | از گلدان تا لوستر

این مسئله بیش از هر چیز بـه کیفیت ساخت لاک ناخنی کـه انتخاب کرده‌ اید بستگی دارد پس سعی کنید برای اینکار از لاک‌هایي با کیفیت استفاده کنید. شـما همین کار را میتوانید با بشقاب‌ ها کاسه‌ ها و دیگر ظرف‌هاي سرامیکی انجام دهید. طرح منحصر‌ بـه‌ فرد خودرا بر روی ماگ‌ هاي سرامیکی‌ تان ایجاد کنید و آشپزخانه خانه خودرا با ظروف هنری زیبا پر کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

 • قالیشویی در ولنجک

  قالیشویی در ولنجک از زیباترین و با‌کیفیت‌ترین قالیشویی‌های کلانشهر تهران می‌باشد، قالیشویی این منطقه جزو اولین رتبه‌های برتر صنف قالیشویان  شهر...

 • معرفی و تاریخچه دمنوش های گیاهی

  مدتی است که در بین گیاهان دارویی و حتی عطاری ها (صرفا عطاری هایی که به صورت مجاز فعالیت می کنند) عبارتی را به عنوان دمنوش می شنویم که هنوز هم...

 • صنایع دستی اصفهان

      صنایع دستی اصفهان – صنایع دستی بیانگر صنعت و هنر نیاکان و نمایشگر ذوق و هنر مردم هر کشور است. در روزگاران گذشته، صنایع دستی به...

 • روانشناسی پول خرج کردن

  با وجود اینکه خیلی‌ها معتقدند که عادات استفاده از پول از والدین و نزدیکان کسب می‌شود، پژوهش‌های کنونی اثبات می‌کنند که عادات ما تنها برمبنای شرایط...

 • نکات مهم برای خرید اینترنتی مطمئن

  خرید اینترنتی مزایای زیادی دارد. علاوه‌بر اینکه در وقت صرفه‌جویی می‌شود، مقایسه‌ی قیمت‌ها نیز بسیار آسان است و می‌توان نظرات و دیدگاه‌های مشتریان...

 • مزایا و معایب استفاده از تردمیل

  در این مطلب قرار است با مزایا و معایب استفاده از تردمیل و تأثیر آن بر سلامتی و لاغری آشنا شوید. همچنین به شما خواهیم گفت که چطور باید از تردمیل...

 • فواید تخم بلدرچین برای سلامت بدن

  تخم بلدرچین، تخم پرنده‌ای به‌نام بلدرچین است که در راسته‌ای ماکیان‌سانان قرار می‌گیرد. بلدرچین پرنده‌ای با اندازه‌ی متوسط است. این پرنده بیشتر در...

 • خواص گوشت بوقلمون

  گوشت سفید و قرمز بوقلمون هر یک دارای مواد ریزمغذی متفاوتی هستند. ۸۵ گرم گوشت کبابی و فراوری‌نشده‌ی سینه‌ی بوقلمون دارای این مواد است: ۱۳۵...

 • گوشت سفید سالم‌تر است یا گوشت قرمز؟

  عقیدهٔ عمومی که به آن اشاره شد، بر اساس چندین مطالعهٔ مشاهده‌ای شکل گرفته مبنی بر اینکه بین مصرف گوشت قرمز، و بالا رفتن ریسک ابتلا به بیماری های...

 • فواید گوشت قرمز چیست؟

  هر ماده غذایی با توجه به خواص و ارزش غذایی که دارد باید درست و به اندازه مصرف شود. و اما در مورد گوشت قرمز هرآنچه را که باید بدانیم، در ادامه...

 • تمرین های فرم دهی ایده‌آل در بازوها

  با ما همراه باشید تا برنامهٔ ورزشی مناسبی برای فرم دهی بازوها در یک برنامه سه ماهه در اختیارتان قرار بدهیم. با اضافه کردن این برنامه‌ها به...

 • ضربان قلب نرمال چیست؟

  ضربان قلب به تعداد تپش‌های قلب در بازه زمانیِ یک دقیقه گفته می‌شود. قلب یک عضو ماهیچه‌ای در مرکز سینه است. زمانی که قلب می‌تپد، خونی حاوی اکسیژن و...

 • فواید آب گوجه فرنگی چیست؟

  بیشتر مردم برای پیشگیری از بیماری‌های قلبی-عروقی اقداماتی مانند ترک سیگارانجام می‌دهند. اما برخی از عوامل مانند بالا رفتن سن، خارج از کنترل است و...

 • آشنایی با روانشناسی رفتاری

  رفتارگرایی که با نام روانشناسی رفتاری نیز شناخته می‌شود، یک نظریه‌ی آموزشی بر پایه‌ی این ایده است که همه‌ی رفتارها از طریق شرطی شدن حاصل می‌شوند....

 • معرفی رفتار درمانی شناختی

  درمان شناختی رفتاری یا به اختصار سی.بی.تی (CBT)، یک روش روان‌درمانی کوتاه‌مدت است که روان‌درمانگران از آن برای آموزش افراد استفاده می‌کنند و...

 • آشنایی با هنردرمانی

  هنردرمانی در بهبودی و درمان مشکلات مختلفی نقش دارد. به کمک آن می‌توان از ابعاد مختلف به درمان مشکلات فردی پرداخت. زیرا طی آن افراد خود را بروز...

 • چه مدت‌زمانی طبیعت‌گردی کنیم تا سالم بمانیم؟

  محققان این دانشگاه گروهی ۲۰هزارنفره از مردم انگلیس را برای تحقیقات‌شان انتخاب کردند. آنها تأثیر مدت‌زمان طبیعت‌گردی مردم بر سلامت جسمی و...

 • ورزش بادی اتک چیست؟

  بادی اتک گروهی از برنامه‌های تناسب اندام است که شرکتی در نیوزیلند به‌نام لس میلز (Les Mills) آن را طراحی کرده است. بادی اتک یک ورزش هوازی است که...

 • روش های رسیدن به اندام دلخواه بعد از سزارین

  همواره قبل از شروع رژیم و حرکات ورزشی با پزشک خود مشورت کنید. با توجه به اینکه بعد از سزارین رژیم و ورزش ممکن است مشکلاتی را به‌همراه داشته باشد،...

 • مزایای ورزش بدمینتون

  بدمینتون یک بازی ساده است که همه‌ی افراد در هر رده‌ی سنی می‌توانند از انجام آن لذت ببرند. برای انجام بدمینتون فقط کافی است دو راکت، یک یار، یک...

 • پاوربانک شیائومی ۱۰۰۰۰ بهترین قیمت فروشگاه لردیا

  خرید بهترین پاوربانک شیائومی با توان ۱۰۰۰۰ میلی آمپر قطعا برای شما هم پیش آمده که با پیام low battery موبایل ، تبلت و یا اسمارت فون خود مواجه...

 • خطرات استفاده از ضدآفتاب‌های خانگی

  یک مطالعهٔ جدید نشان می‌دهد محصولات ضدآفتاب طبیعی ممکن است حتی زندگی ما را در معرض خطر قرار دهند. دکتر لارا مک کینزی (Lara McKenzie) یکی از...

 • بهترین ورزش برای مغز

  با توجه به مطالعه‌ای جدید بر روی موش‌ها، به نظر می‌رسد بعضی از ورزش‌ها نسبت به بقیه برای تقویت مغز مفیدتر باشند. برای اولین بار، دانشمندان تأثیرات...

داغ ترین اخبار

 • فواید گوشت قرمز چیست؟

  هر ماده غذایی با توجه به خواص و ارزش غذایی که دارد باید درست و به اندازه مصرف شود. و اما در مورد گوشت قرمز هرآنچه را که باید بدانیم، در ادامه...

 • گوشت سفید سالم‌تر است یا گوشت قرمز؟

  عقیدهٔ عمومی که به آن اشاره شد، بر اساس چندین مطالعهٔ مشاهده‌ای شکل گرفته مبنی بر اینکه بین مصرف گوشت قرمز، و بالا رفتن ریسک ابتلا به بیماری های...

 • خواص گوشت بوقلمون

  گوشت سفید و قرمز بوقلمون هر یک دارای مواد ریزمغذی متفاوتی هستند. ۸۵ گرم گوشت کبابی و فراوری‌نشده‌ی سینه‌ی بوقلمون دارای این مواد است: ۱۳۵...

 • فواید تخم بلدرچین برای سلامت بدن

  تخم بلدرچین، تخم پرنده‌ای به‌نام بلدرچین است که در راسته‌ای ماکیان‌سانان قرار می‌گیرد. بلدرچین پرنده‌ای با اندازه‌ی متوسط است. این پرنده بیشتر در...

 • مزایا و معایب استفاده از تردمیل

  در این مطلب قرار است با مزایا و معایب استفاده از تردمیل و تأثیر آن بر سلامتی و لاغری آشنا شوید. همچنین به شما خواهیم گفت که چطور باید از تردمیل...

 • نکات مهم برای خرید اینترنتی مطمئن

  خرید اینترنتی مزایای زیادی دارد. علاوه‌بر اینکه در وقت صرفه‌جویی می‌شود، مقایسه‌ی قیمت‌ها نیز بسیار آسان است و می‌توان نظرات و دیدگاه‌های مشتریان...

 • روانشناسی پول خرج کردن

  با وجود اینکه خیلی‌ها معتقدند که عادات استفاده از پول از والدین و نزدیکان کسب می‌شود، پژوهش‌های کنونی اثبات می‌کنند که عادات ما تنها برمبنای شرایط...

 • صنایع دستی اصفهان

      صنایع دستی اصفهان – صنایع دستی بیانگر صنعت و هنر نیاکان و نمایشگر ذوق و هنر مردم هر کشور است. در روزگاران گذشته، صنایع دستی به...

 • معرفی و تاریخچه دمنوش های گیاهی

  مدتی است که در بین گیاهان دارویی و حتی عطاری ها (صرفا عطاری هایی که به صورت مجاز فعالیت می کنند) عبارتی را به عنوان دمنوش می شنویم که هنوز هم...

 • قالیشویی در ولنجک

  قالیشویی در ولنجک از زیباترین و با‌کیفیت‌ترین قالیشویی‌های کلانشهر تهران می‌باشد، قالیشویی این منطقه جزو اولین رتبه‌های برتر صنف قالیشویان  شهر...