تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

این حلقه‌های عجیب و غریب را سفینه‌های فضایی ایجاد کرده اند؟

admin۰۵ بهمن ۱۳۹۷سرگرمی 1 بازدید

Like

این حلقه‌های عجیب و غریب را سفینه‌های فضایی ایجاد کرده اند؟

۸۲۲۹۸۷

۴۶ بازدید

وبسایت عجیبترین: حلقه‌های کشتزار یا دایره‌های روی مزارع شکل‌هایی هستند که با خم کردن محصولات کشاورزی مانند گندم، جو، ذرت به وجود می‌آیند. این اصطلاح را نخستین بار پژوهشگری به نام کالین اندروز برای نامیدن دایره‌های ساده‌ای که روی آن‌ها مطالعه می‌کرد، به کار برد.

bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/01/bia2tafrih.com_2019-01-25_08-08-03.jpg” alt=”پدیده عجیب حلقه‌های کشتزار توسط سفینه‌های فضایی!” width=”550″ height=”513″ align=””/>

بسیاری از این شکل‌ها مانند شکل‌های ساخته داگ باور، دیو کورلی و جان لاندبرگ ساخته بشر هستند. باور و کورلی در سال ۱۹۹۲ به خاطر این کارشان موفق به دریافت جایزه ایگ‌نوبل شدند. با این وجود، شکل‌هایی نیز بدون دخالت انسان و با منشا ناشناخته روی مزارع ایجاد می‌شود. در توجیه علت این پدیده، فرضیه‌های متفاوتی بر اساس طبیعت‌گرایی، فراطبیعت و فراهنجار ارائه شده است. عمده فرضیه‌های فراهنجاری، این دایره‌ها را حاصل نشستن سفینه آدم‌فضایی‌ها یا فرآیند‌های فراطبیعی می‌دانند. مانند شکل زیر که در سال ۲۰۰۷ روی مزرعه‌ای در سوئیس ایجاد شده‌ است. این شکل‌ها، از دسته شکل‌های با منشاء ناشناخته هستند.

bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/01/bia2tafrih.com_2019-01-25_08-08-03-1.jpg” alt=”پدیده عجیب حلقه‌های کشتزار توسط سفینه‌های فضایی!” width=”550″ height=”353″ align=””/> ژاپنی‌ها موضوع را آنقدر جدی تلقی کرده‌اند که هیئت‌هایی را برای بازدید از این دایره‌ها به اروپا و آمریکا فرستادند. نظر نهایی این است که این اشکال ثمره هنرنمایی موجودات فضایی باهوشی است که سوار بر بشقاب پرنده به زمین می‌آیند و به‌وسیله اشکال مرموز برای ما پیغام می‌گذارند و دوباره به سیاره خود بر می‌گردند. ویژگی‌های این حلقه‌های عجیب

مسئله کشف و تشخیص آثار رادیواکتیو در این اشکال، موضوع را پیچیده‌تر کرده است. در تمام اشکال، آثار تشعشعات رادیواکتیو بتا و گاما (البته با شدت ضعف‌های متفاوت) تشخیص داده شده است و آزمایشگاه‌ها نظر داده‌اند که در بعضی از مزارع، مقدار اشعه بتا و گاما زیاد و در برخی کم است.

این حلقه‌های عجیب و غریب را سفینه‌های فضایی ایجاد کرده اند؟ بسیاری از کسانی که از این حلقه‌ها بازدید می‌کنند، دچار واکنش‌های جسمی خاصی می‌شوند که از آن جمله می‌توان به حالت تهوع، سردرد، گیجی، احساس قلقلک و درد‌های گوناگون اشاره کرد. نظیر این نشانگان را می‌توان در ناخوشی‌های حاصل از تأثیر پرتو رادیواکتیو نیز مشاهده کرد.

گفته می‌شود که ساعت‌ها، تلفن‌های همراه، دوربین‌های عکاسی و به ویژه دستگاه‌های الکترونیکی که برای بررسی وارد منطقه می‌شوند، دچار اختلال می‌شوند و نیز ادعا می‌شود که قطب نمای هواپیماها، در بالای این مناطق به صورت دیوانه وار به چرخش درمی‌آیند.

پیغام آرسیبو

در سال ۱۹۷۴، اختر فیزیکدان مشهور آمریکایی، کارل ساگان، با کمک همکارش فرانک دریک دست به کار تنظیم و ارسال قوی‌ترین پیام رادیویی از کره زمین به مقصد ستارگان زدند. قابل ذکر است که قبلاً هم پیامی به صورت فیزیکی و در قالب یک صفحه از جنس طلا که بر روی آن اشکالی از تمدن انسان‌ها و اطلاعاتی پایه‌ای از حیات ذی شعور ضبط گردیده بود با همت شخص ساگان بر روی سفینهٔ پایونیر نصب و به خارج از منظومهٔ شمسی پرتاب گردیده بود.

اهمیت پیغام اخیر در این بود که با سرعت نور ارسال می‌شد، پس با سرعت بسیار بیشتری طی مسیر می‌نمود. البته بشریت برای رسیدن پیغام به مقصد و بازگشت جواب (از خوشه ستاره‌ای اِم ۱۳ که هدف این پیغام بود) باید ۵۰٫۰۰۰ سال صبر می‌کرد! این پیام بیشتر حاصل کار «درک» بود. با استفاده از کد گذاری به شیوهٔ باینری که شروع پیام را به توضیح پایه سیستم ریاضی ما یعنی همانا ۱۰ رقم اصلی داده بود، این امکان به وجود می‌آمد که گیرندهٔ ذی شعور قادر به قفل شکنی باقی مطلب گردد.

پدیده عجیب حلقه‌های کشتزار توسط سفینه‌های فضایی! بیایید اول یک ذهنیتی از پیغام اصلی که در سال ۱۹۷۴ از آرسیبو فرستاده شد پیدا کنیم. آرسیبو در شمال ساحل پورتو ریکوست و شامل یک حفره دیسکی شکل طبیعی در یک صخره است. درون این صخره بزرگترین رادیو تلسکوپ جهان در عمق ۱۰۰۰ پایی ساخته شده است. رادیو تلسکوپ نوعی آنتن رادیویی است که در اخترشناسی رادیویی به منظور پیدا کردن و جمع آوری اطلاعات از ماهواره‌ها و کاوشگر‌های فضایی و هر گونه منبع رادیویی در فضا استفاده می‌شود.

این پیغام که به نام پیغام آرسیبو مشهور شد در ۱۶ نوامبر ۱۹۷۴ فرستاده شد که متشکل از ۱۶۷۹ کد ۰ و ۱ بود و فرستادنش کمتر از ۳ دقیقه طول کشید.

اما کل پیغام چه بود؟ این حلقه‌های عجیب و غریب را سفینه‌های فضایی ایجاد کرده اند؟ ساگان به زبان ساده اینگونه تشریح می‌کند: پیغام نوعی تصویر سادهٔ گرافیکی را شامل می‌شود که چنین ترجمه می‌شود:

«این روش شمارش ما است از یک تا ده. این ۵ اتمی هستند که ما آن‌ها را مهم و یا حیاتی می‌دانیم: اکسیژن، هیدروژن، کربن، نیتروژن، و فسفر. این روش‌هایی است که می‌توان با ترکیب این اتم‌ها به مولکول‌هایی مهم دست یافت، با مثال‌هایی از این مولکول‌ها مانند زنجیره‌ای از قند‌ها و فسفاتها. در ادامه توضیحی از اینکه این مولکول‌ها در زنجیره‌ای به نام دی‌ان‌ای، پایه حیات ما می‌باشند. مخلوقی که ما باشیم، به طول ۵ فوت و ۹٫۵ اینچ قد دارد. حدود ۴٫۵ میلیارد (در آن زمان) جمعیت داریم که بر روی سومین سیاره از خورشیدمان زندگی می‌کنیم. ۹ سیاره در منظومهٔ شمسی ما وجود دارد، ۴ عدد از آن‌ها غول آسا بوده و دورتر از مرکز هستند، و یک عدد کوچک در کرانهٔ منظومه حضور دارد. این پیغام توسط یک رادیو تلسکوپ به قطر ۲٫۳۴۰ طول موج یا ۱٫۰۰۴ فوت ارسال شده است.»

در ۲۱ آگوست ۲۰۰۱ گزارشی داده شد مبنی بر پدید آمدن دو کشتزار نگاره جدید در کنار منطقه رادیویی چیلبولتون در همپشایر انگلستان، که هر دو شکل هر کسی را تحت تأثیر قرار می‌داد. یکی از آن‌ها به نام صورتک آدم نما نامیده شد و دیگری کدی بود شبیه به کدی که سازمان ستی (که در واقع آن موقع به طور رسمی وجود نداشت) با همراهی ساگان و دریک در سال ۱۹۷۴ به فضا فرستاده بودند.

پدیده عجیب حلقه‌های کشتزار توسط سفینه‌های فضایی!

اما پیغامی که موجودات بیگانه برای ما فرستادند درباره چی بود؟ پیغام آن‌ها هم مثل ما طراحی شده بود، با این تفاوت که خصوصیات آن‌ها را در بر داشت. متن دیکد شده پیغام به این شرح است:

این حلقه‌های عجیب و غریب را سفینه‌های فضایی ایجاد کرده اند؟ «سلام زمین. ما به پیغام شما جواب می‌دهیم که خود را معرفی کرده بودید. ما نیز زندگی هیدروکربنی داریم با ریاضیات و منطق مشابه. هرچند که دی‌ان‌ای ما متفاوت است. ما از شما کوچکتریم با سر‌های خیلی بزرگ. ما ساکن شدیم در سه سیاره در منظومه شمسیمان و در یک ماه. ما از رادیو تلسکوپ برای فرستادن این پیغام استفاده نکردیم بلکه از تکنولوژی اشعه تلپاتیک استفاده کردیم. ما از توانایی فضای چندگانه استفاده کردیم برای استراق سمع پیغام فضایی شما.»

خیلی از یوفولوژیست‌ها صورتک آدم نما را شبیه به تصویری که بر مریخ بود، نسبت دادند. این تصویر در بخشی از منطقه سیدونیا وجود دارد و توسط مدارگرد وایکینگ ۱ گرفته شده که در تاریخ ۲۵ ژوئیه ۱۹۷۶ از سوی ناسا منتشر شد. در کنار چهره مریخ، هرم‌هایی نیز به چشم می‌خورد که باعث به وجود آمدن تئوری‌هایی مبنی بر ساخت اهرام مصر توسط موجودات بیگانه شد.

پدیده عجیب حلقه‌های کشتزار توسط سفینه‌های فضایی! این تصویر بعداً توسط ناسا اینگونه توضیح داده شد که چهره مریخ چیزی جز تپه و خاک نیست که به علت زاویه مدارگرد و نور خورشید، اینگونه به نظر می‌آید که چهره یک انسان است.

یک سال بعد در تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۰۲ شکل جدیدی در چیلبولتون در روی تپه‌ای کنار وینچستر، همپشایر پدید آمد. به درخت‌هایی که در کنار این مزرعه کاشته شده بود کربوود میگویند، از این رو این کشتزار نگاره به نام کربوود شناخته می‌شود.

پدیده عجیب حلقه‌های کشتزار توسط سفینه‌های فضایی! این بار هم یک صورت جدید به همراه کدی دیگر، اما صورت، صورت یک موجود بیگانه بود. شکل موجود فرازمینی ما را به یاد نژاد خاکستری‌ها (یکی از نژاد‌های احتمالی آدم فضاییها) می‌اندازد.

این موجود هوشمند عکس خود را با استفاده از دو نقطه سایه و روشن بر روی مزرعه تصویر نموده و پیام خود را نیز مکتوب کرده است. این موجود هوشمند از تکنولوژی دیجیتال انسان‌ها کاملاً آگاه و با خبر است. در رایانه‌های دسکتاپ از هارد دیسک استفاده می‌شود و اطلاعات به صورت صفر و یک در مبنای دودویی رمز و بر روی هارد دیسک ذخیره می‌شوند. این موجود هوشمند از بوته ایستاده به عنوان یک و از بوته خوابیده به عنوان صفر استفاده نموده است. سی دی و دی وی دی‌ها نیز از روش مشابهی برخوردارند و این موجود هوشمند از همین تکنیک که به زبان بشر امروزی است پیام خود را فرستاده است.

متن رمزگشایی شده:

«اخطار به حمالان (بردگان یا بندگان) هدایای غلط (کار‌های بیهوده – گمراهان) و پیمان شکنان. درد فراوانیست، اما هنوز وقت هست. اعتقاد بر این است که خوبی خارج از اینجاست. ما با فریب مقابله می‌کنیم.»

Powered by WPeMatico

این حلقه‌های عجیب و غریب را سفینه‌های فضایی ایجاد کرده اند؟

Rate this post به اشتراک بگذارید...
مطلب بعدیتصاویر تاریخی از زخم‌های جنگ، خشونت و خفقان admin

مدیر سایت بیا تو تفریح

مطالب مرتبط

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

 • تنگ گنجه‌ای، چشم انداز بینظیری از شاهکار طبیعت

  تنگه گنجه ای یاسوج تنگ گنجه‌ای در دره‌ای زیبا و سرسبز نقاشی بینظیری از شاهکار طبیعت و آواز پرندگان و صدای باد و شرشر صدای رودخانه و هوای...

 • دانلود مقاله، تحقیق، گزارش کارآموزی و پروژه دانشجویی

    سیستم همکاری در فروش داتیس فایل به شما این امکان را می دهد تا فایل های مجاز خود که همان محصولات دیجیتالی شما هستند را به آسان ترین روش ممکن...

 • بادمجان چه فوایدی دارد؟

  بادمجان در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی وجود دارد. رنگ بادمجان اغلب بنفش است اما می‌تواند قرمز، سبز و حتی سیاه باشد. علاوه بر بافت منحصربه‌فرد و...

 • ماهی چه فوایدی برای سلامتی دارد؟

  ماهی دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است و اکثر مواد مغذی مفید و ضروری برای انسان را به تنهایی داراست. ولی ویژگی مخصوص ماهی که آن را بین سایر...

 • آشنایی با خواص سنبل الطیب برای سلامتی

  سنبل الطیب در بسیاری از چای‌های مخلوط خواب‌آور وجود دارد. کمک به داشتن خواب آرام، تنها یکی از خواص سنبل الطیب است. زیرا این گیاه علاوه‌براین،...

 • خدمات سئو چیست ؟

  اجرای قوانین و دستورالعملهایی که برای بهینه سازی و ارتقاء جایگاه سایت در موتورهای جستجوگر انجام می شود را خدمات سئو می توان نامید . در واقع خدمات...

 • سیستم همکاری در فروش داتیس فایل

    سیستم همکاری در فروش داتیس فایل به شما این امکان را می دهد تا فایل های مجاز خود که همان محصولات دیجیتالی شما هستند را به آسان ترین روش ممکن...

 • آشنایی با خواص آویشن

  آویشن نه تنها یکی از ادویه‌های محبوب در آشپزی امروزی است، استفاده از آن به عنوان دارویی شفابخش و ضامن سلامت، تاریخچه‌ای بسیار طولانی دارد. در...

 • مهمترین فواید دارچین

  دارچین نوعی ادویه‌‌ی مقوی است که به‌خاطر تأثیراتش در سلامت بدن از دیرباز جایگاه ویژه‌ای در طب سنتی داشته است. امروزه نیز با کشف خواص درمانی...

 • ده میوه مفید برای کنترل سطح قند خون افراد دیابتی

  دیابت باعث افزایش سطح قند خون (گلوکز) می‌شود که این اتفاق به‌خاطر اختلال در تولید یا عملکرد انسولین در بدن است. دیابت به دو دسته تقسیم‌بندی...

 • کفیر چه فوایدی دارد؟

  برای تهیه‌ی کفیر از ترکیب باکتری‌ها و مخمرهایی استفاده می‌شود که در اثر تماس با شیر، نوعی نوشیدنی تخمیری می‌سازند. این نوشیدنی را حتی افرادی که از...

 • طرز تهیه میگو پلو

  با مجله اینترنتی گلثمین در یک مطلب تازه از آموزش آشپزی همراه باشید :   طرز تهیه میگو پلو طرز تهیه میگو پلو : ابتدا همه...

 • معماهای جالب برای تست چابکی مغز شما

   معماها فقط برای سرگرم کردن نیستند، اما آنها همچنین یک راه عالی برای گرم کردن و تست چابکی مغز شما هستند.  در این مطلب ، تعدادی معما را برای شما...

 • افزایش میل جنسی با دمنوش های گیاهی

  چای های گیاهی خاصی برای افزایش میل جنسی وجود دارند چای های گیاهی خاصی برای افزایش میل جنسی به بازار عرضه می شوند که به طور معمول...

 • دمنوش های گیاهی فوق العاده برای تقویت حافظه

    مصرف دمنوش زعفران نقش موثری در تقویت حافظه دارد بهترین دمنوش‌ها برای دوپینگ مغز بسیاری از ما بر این باوریم که نمی‌توان تغییری در...

 • دمنوش آویشن؛ عصاره شجاعت

  آویشنی که ما از آن استفاده می کنیم در علم گیاه شناسی با عنوان «آویشن باغی» شناخته می شود. این گیاه پیشینه ای کهن دارد و از گذشته های بسیار دور...

 • اطلاعات قبل از خرید توپ والیبال

  خرید توپ والیبال توپ والیبال توپی است که در بازی های والیبال داخل سالن و والیبال ساحلی و انواع دیگر والیبال استفاده میشود . توپ های...

 • بعد از دیدن چه علائمی باید به توانایی ذهنی کودک شک کرد؟

  علائمی که می‌تواند نشانه‌ی کند ذهنی کودک باشد علائم کم توانی ذهنی کودک – کارکرد ذهنی پایین تر از حد میانگین جامعه هوش یا...

 • تجربه یک خرید خوب با فروشگاه اینترنتی اینجا سالم

  این روزها زمزمه هایی از محصولات ارگانیک و سالم از فروشگاه اینترنتی اینجا سالم در میان مردم به گوش می رسد. محصولاتی که بدون دخالت کودهای...

 • فواید سویا برای سلامتی چیست؟

  سویا یا لوبیای سویا (گلیسین ماکس)، نوعی از حبوبات و بومی آسیای شرقی می‌باشد. این گیاه، جزء مهمی از رژیم‌های غذایی آسیایی را تشکیل می‌دهد و هزاران...

 • خواص گردو برای سلامتی چیست؟

  چربی، بیشترین قسمت تشکیل‌دهنده‌ی گردو است که ۶۵٪ آن را شامل می‌شود. گردو محتوی مقدار کمی پروتئین (۱۵٪) و مقدار اندکی کربوهیدراتاست. بیشتر...

 • فواید بسیار مهم انبه برای سلامتی

  انبه نوعی میوه‌ی گرمسیری بیضی‌شکل، آبدار و گوشتی با بافتی نرم و لطیف است. این میوه‌ی هسته‌دار از دو بخش عمده تشکیل شده است: قسمت گوشتی بیرونی و...

 • فواید زیره برای سلامتی

  دانه‌های زیره (کاروم کاروی)، ماده‌‌ای طبیعی هستند که مدت‌هاست در آشپزی و طب آیورودا از آنها استفاده می‌شود. دانه‌های زیره را معمولا به‌عنوان غذا...

داغ ترین اخبار