تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

رنگ شانس ماه تولد شما چیست؟

وبسایت بدونیم: همانطور که ستاره شناسان چینی می‌گویند، سال ۲۰۱۹ سال سگ است و آن را سالی پر از اتفاقات خوب برای متولدین تمام ماه‌های سال وعده داده اند. قبل از هر چیز اجازه دهید یک سوال از شما بپرسم. وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید چه چیزی بیشتر نظرتان را جلب می‌کند نور خورشید یا رنگ‌های اطرافتان؟

هر کجا که باشید اگر رنگ‌های دنیای اطرافتان را ببینید آدم خوش شانسی هستید. هر رنگی انرژی خاص خودش را دارد و به قدری قوی است که می‌تواند به انرژی‌های اطرافمان نفوذ کند. اگر می‌خواهید بدانید رنگ شانس ماه تولدتان چیست ادامه مطلب را بخوانید.


رنگ شانس متولد فروردین

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


سیاره متولد فروردین مریخ است، اما عناصر زمینی تاثیر بیشتری در طالع متولد فروردین دارند؛ بنابراین بهتر است تا جایی که می‌توانید از رنگ‌های قرمز اجتناب کنید و به جای آن از رنگ هایی، چون سفید، سبز لیمویی و یا سبز زمردی که رنگ‌های شانس تان هستند استفاده کنید.

رنگ شانس متولد اردیبهشت

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


سیاره متولد اردیبهشت ونوس است و رنگ‌های سبز و قرمز رنگ‌های شانس ماه تولد شماست. این رنگ‌ها را در مناسبت‌های مهم بپوشید و تاثیر آن را با چشم‌های خودتان ببینید.

رنگ شانس متولد خرداد

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


سیاره متولد ماه خرداد عطارد است و رنگ‌های سفید و خاکستری روشن و گاهی اوقات هم رنگ سبز رنگ‌های شانس شماست.

رنگ شانس متولد تیر

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


سیاره متولدین تیر کره ماه است. متولد تیر تحت تاثیر رنگ هایی، چون آبی فیروزه‌ای و قرمز قرار می‌گیرند. به علاوه رنگ هایی، چون سفید و سبز و آبی روشن نیز رنگ‌های متناسب با متولدین تیر است.

رنگ شانس متولد مرداد

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


شخصیت شما توسط خدای خورشید حکمرانی می‌شود و رنگ‌هایی قوی مثل سفید و طلایی بهترین اتفاقات را به زندگی شما در سال جدید خواهند آورد. به علاوه رنگ‌های سبز روشن و مسی نیز می‌توانند برای شما رنگ‌های شانس باشند.
رنگ شانس متولد شهریور

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


متولد ماه شهریور شدیدا تحت تاثیر سیاره عطارد است و رنگ‌های شانس او رنگ‌های سبز فیروزه‌ای و سبزآبی است. اگر می‌خواهید با اتفاقات مطلوبی در زندگی تان برسید چهارشنبه‌ها انواع طیف‌های سبز بپوشید.

رنگ شانس متولد مهر

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


سیاره متولد ماه مهر ونوس است و تحت تاثیر رنگ‌های سفید، سبز و آبی قرار دارد. برای رسیدن به روز‌های مطلوب‌تر جمعه‌ها سراغ رنگ کرمی بروید.

رنگ شانس متولد آبان

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


رنگ متولد ماه آبان یا سفید است یا سیاه، اما رنگ شانس ثابت شده برای متولدین این ماه رنگ‌های سفید و آبی است.

رنگ شانس متولد آذر

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


سیاره حاکم بر متولد ماه آذر سیاره مشتری است و برای امسال رنگ‌های خاکی، سبز، نارنجی مایل به قرمز رنگ‌های شانس یک آذری است. استفاده از رنگ زرد در روز‌های سه شنبه نتایج مثبتی در زندگی متولد آذر خواهد داشت.

رنگ شانس متولد دی

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


سیاره متولد دی زحل است و رنگ‌های سبز، آبی و رنگ چوب رنگ‌های شانس اوست. با پوشیدن رنگ مشکی در روز‌های شنبه شانس بیشتری را به زندگی تان دعوت خواهید کرد.

رنگ شانس متولد بهمن

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


رنگ‌های قرمز، سبز و آبی آسمانی رنگ‌های شانس متولدین بهمن هستند و با پوشیدن رنگ‌های بنفش و آبی در روز‌های شنبه شانس بیشتری را به زندگی خود دعوت خواهید کرد.

رنگ شانس متولد اسفند

رنگ شانس متولد هر ماه چیست؟


یک متولد اسفند باید تا جایی که می‌تواند رنگ سبز و طیف‌های مختلف آن را از خودش دور نکند. یا دور و بر خود رنگ سبز داشته باشید یا لباس‌های رنگ سبز بپوشید. پنجشنبه‌ها رنگ زرد ملایم بپوشید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار