تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

این موتور سواران خود را به پلیس معرفی کنند +عکس

کد خبر: 283794تاریخ انتشار : ۹:۵۱:۴۰ - یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷

خراسان نوشت: عصر پنج‌شنبه پانزدهم شهریور گذشته طلبه جوان مشهدی که حدود ۲۷سال سن داشت سوار بر یک دستگاه خودروی پیکان در کوچه باغ عنبر در حال حرکت بود که موتورسواری به بهانه پرسیدن یک سوال او را متوقف کرد.

راکــب جــوان موتورسیکلت در جهت خــلاف حرکت خودروی پیکان به گونه ای ایستاد که امکان دور زدن برای راننده پیکان وجود نداشت. این گزارش حاکی است، ناگهان موتورسوار، در حالی که شیشه خودرو پایین بود، کاردی را بالا برد و بر قفسه سینه طلبه جوان فرود آورد. مهاجم موتورسوار، کارد را بیرون کشید و در حالی که خون از سینه طلبه جوان فواره می زد از محل گریخت.

این طلبه که هنوز مات و مبهوت بود، به زحمت از خودرو پیاده شد که در این هنگام موتورسوار عبوری به یاری وی شتافت. این شهروند وظیفه شناس موتورسوار، طلبه جوان را بر ترک نشاند تا او را هر چه سریع تر به مرکز درمانی برساند ولی خون هایی که از پیکر زخمی طلبه، بر زمین می ریخت، او را در حالت نیمه بی هوشی قرار داد و مجروح ۲۷ ساله مقابل درمانگاه به زمین افتاد.

در همین حال بلافاصله شهروندان و رهــگــذران نیز بــه کمک شهروند مــوتــورســوار آمدند و پیکر بی رمق طلبه مــذکــور را بــه مــرکــز درمــانــی رساندند. طلبه مجروح که «محمد تولایی» نام دارد بلافاصله به بخش اورژانــس و مراقبت های ویژه بیمارستان شهید کامیاب مشهد انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت اما به دلیل انجام یک عمل جراحی ویژه به یکی دیگر از بیمارستان هــای دولتی مشهد منتقل و بعد از انجام عملیات احیا در بخش مراقبت هــای ویــژه بستری شد. اما تلاش پزشکان برای نجات جان مصدوم این حادثه بی نتیجه ماند و این طلبه جوان در پی عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

در پی وقوع این حادثه، بلافاصله تحقیقات گسترده کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد برای شناسایی ضارب فراری آغاز شد تا این که اسناد و مدارکی از دو موتورسوار مظنون به قتل به دست آمد که راکب یکی از موتورسیکلت های تحت تعقیب، دو نفر دیگر را نیز بر ترک موتورسیکلت سوار کرده است.

در همین حال پلیس آگاهی با اشاره به دستور انتشار تصویر بدون پوشش مظنونان از سوی قاضی ویژه قتل عمد در روزنامه خراسان و همچنین شبکه های اجتماعی از شهروندان خواست در صورتی که مظنونان به جنایت را شناسایی کردند با پلیس ۱۱۰ ، پلیس آگاهی خراسان رضوی ۲۱۸۲۵۲۰۰ یا ۲۱۸۲۵۲۵۹ دایره جنایی یا تلفن همراه ۰۹۳۷۰۰۹۹۵۷۱تماس بگیرند.

بنابر گزارش خراسان، در عین حال پلیس از برخی افراد مظنون که تصاویر آنان روی ترک موتورسیکلت منتشر شده و احتمالا نقشی در جنایت نداشته باشند، خواست هرچه سریع تر و قبل از آن که پلیس به سراغ آن ها برود خود را به پلیس آگاهی خراسان رضوی واقع در ابتدای شهرک رضاشهر مشهد معرفی کنند تا از مظان اتهام خارج شوند و مورد پیگرد قضایی قرار نگیرند.

www.dustaan.com این موتور سواران خود را به پلیس معرفی کنند +عکس

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار