تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

جنجال کلیپ رقص ” آن ماری سلامه ” ساره سریال حوالی پاییز + واکنش تهیه کننده

جنجال کلیپ رقص آن ماری سلامه بازیگر زن سریال حوالی پاییز جنجال فیلم رقاصه بودن آن ماری سلامه بازیگر زن لبنانی در نقش ساره در سریال حوالی پاییز با واکنش تهیه کننده این سریال رو به رو شد .

یکی از فیلم های پرطرفدار هفته های اخیر سریال حوالی پاییز بود که از روز اول تا روز آخر جنجال های مربوط به خود را داشت .

این فیلم همانند سایر فیلم های پرطرفدار با جنجال ها و حاشیه هایی رو به رو شد که بیشتر پیرامون ” آن ماری سلامه ” بازیگر زن لبنانی این فیلم که در نقش ساره بازی میکرد میگشت .

کلیپ رقص آن ماری سلامه که در روزهای اخیر در برخی از کانال ها و رسانه ها مورد تحلیل قرار گرفت و با تیتر رقاصه بودن آن ماری سلامه بازیگر حوالی پاییز منتشر شد آخرین جنجال مربوط به این بازیگر بوده است .

رقص آن ماری سلامه ساره حوالی پاییز

رقاصه بودن ساره سریال حوالی پاییز با واکنش سعید پروینی تهیه کننده این سریال رو به رو شد و با پاسخی محکم به این جنجال واکنش نشان داد .

سعید پروینی در مورد رقص آن ماری سلامه گفت : 

باید بگویم رقاص کسی است که پول می‌گیرد و در فیلم‌ها و فضا‌های مختلف می‌رقصد؛ اما «آن ماری سلامه» بازیگر مطرح لبنانی است که در شبکه المنار (که شبکه شناخته شده و موجهی است) بازی کرده است.

دوستان ما که در لبنان کار فرهنگی انجام می‌دهند، ایشان را به ما معرفی کردند و به جرات میتوانم بگویم خانم «آن ماری سلامه» در میان بازیگرانی که کاندیدای این نقش بودند، زندگی سالم و بی‌حاشیه تری داشت.

رقص آن ماری سلامه بازیگر لبنانی حوالی پاییز

سعید پروینی ادامه داد : وی در برنامه تلویزیونی مشابه خندوانه که مسابقه لباهنگ بوده است، شرکت کرده و با توجه به شرایط فرهنگی کشورش رفتار کرده است. اگر کسی از بازیگران دنیای عرب، شناخت داشته باشد، قطعاً می داند که آن ماری سلامه جزو کم حاشیه‌ترین هاست و سریال‌های بسیاری برای فلسطین و … بازی کرده است.

قطعا به خاطر دارید برخی بازیگران ایرانی در بعضی فیلم‌های سینمایی رقصیده اند که اگر به آن‌ها رقاص بگویند، برای این خانم بازیگر هم می توانیم صفت رقاصه را به کار ببریم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار