تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

شهر باستانی الاقصر، یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه (+تصاویر)شهر باستانی الاقصر، یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه (+تصاویر) مجموعه: مکانهای تاریخی جهان الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر الاقصر از مکانهای دیدنی جهان

معرفی الاقصر (Luxor)

الاقصر مصر که بیشتر جهانیان آن را به عنوان بزرگترین موزه فضای باز دنیا می شناسند، در واقع یک شهر باستانی منحصر به فرد است که از مساجد تاریخی، ویرانه های ما قبل تاریخ، مقبره شاهان بزرگ مصری و … پرشده است. به عنوان مثال می توان نیایشگاه باستانی Karnak را نام برد که به خاطر ستون های مرتفعش شهرت زیادی دارد.

همچنین یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه و کشور مصر به نام دره پادشاهان هم در این منطقه واقع شده است. آرامگاه بزرگترین پادشاهان مصر از جمله Tutankhamen، در این دره تاریخی قرار دارند. در شهر الاقصر به دنیای مصر باستان قدم خواهید گذاشت.

الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر الاقصر از جاذبه های توریستی جهان  الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصرالاقصر از جاذبه های دیدنی مصر الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر الاقصر از مکانهای دیدنی جهان
  الاقصر,معرفی الاقصر,شهر باستانی الاقصر

منبع: eligasht.comدور دنیا با یک کلیک

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار