تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام»

وب‌سایت روزیاتو - حسین علی پناهی: آن ها می خواندند که «دوستی پایانی ندارد» اما در کمال تاسف به نظر می رسد که این جمله دستکم در مورد گروه موسیقی بریتانیایی موسوم به «اسپایس گرلز» (Spice Girls) صدق نمی کند.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت

چند روز گذشته در خبری که با شگفتی، حیرت و البته شادی بسیاری از طرفداران این گروه موسیقی همراه بود، اعلام شد که اعضای موفق ترین گروه دخترانه موسیقی تاریخ برای یک تور خداحافظی دوباره کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت، آن هم ۲۴ سال پس از آن که جینجر، پُش، اسپورتی، بیبی و اسکری برای اولین بار دور هم جمع شده و دختران نوجوان بریتانیایی را به وجد آوردند.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت

اگر چه ۴ نفر از این گروه ۵ نفره در نشست خبری روز گذشته حاضر بودند اما پُش که اسم هنری ویکتوریا بکهام، همسر دیوید بکهام ستاره سابق دنیای فوتبال، است و اکنون با داشتن ۴ فرزند در عرصه مد و فشن فعالیت قابل توجهی دارد در این نشست حضور نیافته بود که این موضوع باعث شد بسیاری به این نتیجه برسند که ویکتوریا برای تور خداحافظی در کنار ۴ دوست سابق خود حاضر نخواهد شد.

تا آنجایی که رسانه های خبری اطلاع دارند، گفتگوها و مذاکرات بسیاری برای اتحاد موقت دوباره این گروه دخترانه صورت گرفته است تا آن ها راضی شوند که یک بار دیگر و برای آخرین بار در کنار هم به اجرای ترانه های قدیمی خود بپردازند.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت
ویکتوریا بکهام

بر اساس اطلاعات یک منبع موثق، درگیری و دشمنی شدیدی بین مل بی (ملانی براون)، مل سی (ملانی چیسهلم)، اما بونتون و جری هورنر با ویکتوریا بکهام و مدیر سابقشان سایمون فولر در سال های گذشته رخ داده است. این عدم توافق چنان شدید بوده که مل بی در اوایل سال کنونی مجبور شده بیش از ۴ نامه برای ویکتوریا بکهام بفرستد.

به نظر می رسد که خصومت ناشی از حس خیانتی است که به نظر این ۴ نفر، ویکتوریا بکهام اکنون ۴۴ ساله و فوبر ۵۸ ساله با اعلام خروج از این تور خداحافظی به گروه کرده اند. ماه فوریه گذشته این گروه اعلام کرده بود که همه اعضا با مدیریت فولر آخرین تور کنسرت خود را برگزار خواهند کرد که اکنون به نظر می رسد ویکتوریا بکهام از این کار کناره گیری کرده است.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرتمل بی

یکی دیگر از عوامل درگیری و دشمنی، ظاهراٌ تصویری از ویکتوریا بکهام با لباس های مخصوص خود در گروه اسپایس گرلز است که اوایل تابستان امسال روی جلد مجله ووگ رفت که باعث خشم و واکنش شدید مل بی شد.

هفته گذشته، مل بی با حالتی بسیار عصبانی و معترضانه با ظاهری شبیه ویکتوریا بکهام در جشن هالووین حاضر شد و بدین ترتیب مشخص شد که حتی اگر طرفداران نیز بخواهند، ویکتوریا در تور کنسرت گروه اسپایس گرلز حضور نخواهد یافت. مل بی همچنین گفت که رابطه بین او و ویکتوریا بکهام «رابطه عشق نفرت» است. در ویدیو رسمی که روز گذشته منتشر شد نیز اشاره ای به عضو غایب گروه نشده بود، هر چند ویکتوریا پیامی دوستانه را در مورد اتحاد دوباره هم گروهی های سابق خود منتشر کرده بود.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت

با این وجود، علیرغم رسیدن روابط اعضای این گروه به کمترین مقدار خود در سال های اخیر، چهار عضو باقیمانده اسپایس گرلز امیدوارند که ویکتوریا بکهام دستکم برای یک شب از سه شب تور گروه به آن ها بپیوندد. یکی از منابع نزدیک به گروه گفته است که او باید این کار را برای «یادآوری به دیوید در مورد زنی که روزی او را عاشق خود کرد» انجام دهد، در حالی که دوستان ویکتوریا این ایده را به باد تمسخر گرفته و اعلام کرده اند که وقوع چنین اتفاقی غیرممکن به نظر می رسد.

ااما واقعیت بازگشت این گروه موسیقی که روزگاری از پرطرفدارترین گروه های موسیقی جهان بود چیست که می تواند برای هر کدام از آن ها ۸ میلیون پوند و یا بیشتر از آن درآمد داشته باشد؟ آیا آن ها بدون حضور پُش می توانند ورزشگاه ویمبلی لندن را به وجد بیاورند؟

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت

علاقه شدید مل بی به برگزاری این تور خداحافظی از آن جهت است که وی اخیراً پس از جدایی از استفن بلافونته، تهیه کننده سینمایی مشهور، کاملاً ورشکسته و ناامید شده است. اخیراً دادگاه دستور داده که وی مبلغ ۲۷۰٫۰۰۰ پوند به صورت یکجا و ۳٫۰۰۰ پوند نیز به صورت ماهانه به خاطر هزینه نگهداری از فرزندان به شوهر سابقش بپردازد. مقداری پول از طریق یک اعانه در اواخر ماه گذشته برای وی جمع آوری شد و حتی دستمزد وی برای حضور در برنامه مسابقه ای تلویزیونی America’s Got Talen نیز توسط سایمون کاول افزایش یافته است.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت

اما وکلای مل بی در دادگاه سال گذشته فاش کردند که او تمامی ۳۸ میلیون پوند دارایی اش را خرج کرده است و او و بلافونته حتی پول نقد لازم برای پرداخت مالیاتشان در پایان هر سال را نیز ندارند. بدین ترتیب می توان ذوق شدید و تلاش مل بی برای برگزاری یک تور محدود چند روزه که برای او درآمدی حدود ۱۰ میلیون پوندی را در پی دارد درک کرد.

با این وجود، تلاش برای متحد کردن دوباره دختران اسپایس گرلز به پیش از دوران جدایی مل بی از همسر سابقش باز می گردد. اولین شایعات در مورد این موضوع در سال ۲۰۱۵ منتشر شد که بر اساس آن این گروه ۵ نفره می خواستند در سال ۲۰۱۶ و به مناسبت ۲۰اُمین سالگرد انتشار اولین آهنگشان، «Wannabe»، دور هم جمع شوند که البته این اتفاق رخ نداد.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت

آن دفعه نیز علیرغم موافقت چهار دختر دیگر، ویکتوریا بکهام تمایلی به این اتحاد نداشت و دست رد به سینه دوستان سابقش زد. در آوریل ۲۰۱۶ نیز مل بی اعلام کرد که تمایلی به همراهی دوباره با اعضای گروه ندارد. در ماه جولای همان سال، ۳ نفر باقیمانده قصد اجرایی محدود در هاید پارک را داشتند که با تهدید مل بی و ویکتوریا بکهام به شکایت قانونی مواجه شدند.

با فرا رسیدن سپتامبر ۲۰۱۶، یک ایده دیگر شکل گرفت که بر اساس آن یک برنامه کشف استعداد تلویزیونی برگزار شود که برنده یا برندگان شانس ملحق شدن به سه عضو باقیمانده اسپایس گرلز در روی صحنه را داشته باشند. در ژانویه سال گذشته جری اعلام کرد که نمی تواند بار دیگر در اتحاد گروه سابقش حضور داشته باشد زیرا اخیراً فرزند پسرش از ازدواج با کریستین هورنر را بدنیا آورده است.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت
اما بونتون

در آوریل ۲۰۱۷، با شکست دومین ازدواج مل بی، ایده برگزاری یک تور خداحافظی قوت بیشتری به خود گرفت. فوریه گذشته نیز جلسه ای بین تمامی اعضای گروه، از جمله ویکتوریا بکهام- در منزل شخصی جری در لندن برگزار شد که همگی بر انجام کاری مشترک در قالب گروه اسپایس گرلز تاکید کردند که شروع برنامه هایی بود که اکنون به اجرای کنسرت خداحافظی منتهی شده است. مل بی ۴۳ ساله به شدت به عواید مالی این کنسرت نیاز دارد.

او برای سری ۲۰۱۹ برنامه America’s Got Talent دستمزدی ۲٫۱۵ میلیون پوندی دریافت خواهد کرد و این در حالی است که او ۳ دختر از سه مرد متفاوت دارد: فینیکس ۱۹ ساله از همسر اولش جیمی گلزار؛ آنجل ۱۱ ساله از نامزدش ادی مورفی و مدیسون ۷ ساله از شوهر دومش بلافونته.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرتجری هورنر

ِاما بونتون ۴۲ ساله به دی جی مشغول بکار است و گفته می شود که نزدیک به ۲۱ میلیون پوند ثروت دارد. او و نامزدش جید جونز که یکی از اعضای سابق گروه پسرانه Damage است، دو فزند پسر به نام های تیت ۱۱ ساله و بیو ۷ ساله دارند که همگی در شمال لندن زندگی می کنند.

مل سی، ۴۴ ساله نیز که ظاهراً ۲۷ میلیون پوند ثروت اندوخته، بعد از خروج از گروه اسپایس گرلز، به صورت انفرادی در عرصه موسیقی فعالیت می کند که البته موفق نیز بوده است. او یک دختر ۹ ساله به نام اسکارلت از ازدواج با توماس استار، فعال در حوزه املاک، دارد و اخیراً نیز با مدیر برنامه هایش، جو مارشال، نامزد شده است.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت
مل سی

جری، ۴۶ ساله نیز که ۳۰ میلیون پوند ثروت جمع کرده بعد از فروپاشی گروه اسپایس گرلز در حوزه خوانندگی، نویسندگی کتاب های کودکان و مجری گری در برنامه مسابقه خوانندگی بی بی سی فعالیت دارد. او از رابطه اش با ساشا گرواسی، فیلمنامه نویس و روزنامه نگار مشهور بریتانیایی دارای یک دختر ۱۲ ساله به نام بلوبل شده و پس از ازدواج اخیرش با کریستین هورنر، مدیر اجرایی موتور سواری، صاحب یک فرزند پسر ۲۲ ماه به نام مانتی شده است.

آخرین وداع: بازگشت گروه دخترانه «اسپایس گرلز» بدون «ویکتوریا بکهام» و با طعم نفرت

در صورتی که تصمیم ۴ عضو باقیمانده گروه موسیقی دخترانه اسپایس گرلز بدون ویکتوریا بکهام قطعی شود، کنسرت یک هفته ای خداحافظی آن ها در تابستان آینده برگزار خواهد شد اما تجربه نشان داده که نباید به تصمیم گیری های اعضای این گروه موسیقی از هم پاشیده زیاد امیدوار بود و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. این گروه یکبار دیگر نیز در سال ۲۰۰۷ با یک آهنگ جدید با عنوان «Headlines» قصد بازگشت به عرصه موسیقی را داشتند که با شکست مواجه شده و با قرار گرفتن در رتبه ۲۰اُم پرفروش ترین آهنگ های ماه بریتانیا، شاهد فروش تنها ۵٫۰۰۰ نسخه بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

 • علائم سردردهای هورمونی و روش های درمان آن

  سردردها به‌ویژه انواعی از آن مانند میگرن با استروژن هورمون زنانه ارتباط دارند. استروژن موادی شیمیایی در مغز را کنترل می‌کند که روی حس درد...

 • اعتیاد به اینترنت چه نشانه هایی دارد؟

  اعتیاد به اینترنت، اعتیادی رفتاری است که در آن، فرد به استفاده از اینترنت یا سایر دستگاه‌های آنلاین وابسته می‌شود تا از این طریق با استرس‌های...

 • خواص بادیان چیست؟

  این گیاه‌ گل‌دهنده، با نام علمی «Pimpinella anisum» مشهور است. میوه‌ی این گیاه را دانه‌ی بادیان می‌نامند؛ چون ظاهری شبیه به دانه‌های ریز دارد و...

 • دانه چیا چه خواصی دارد؟

  چیا از خانوادهٔ نعناعیان و بومی کشور مکزیک است. چیا مانند غلات کامل مصرف می‌شود، اما درواقع شبه‌غله است. یعنی این دانه‌های سرشار از کربوهیدرات در...

 • عادت های بدی که باید از برنامه روزانه حذف شوند

  وقتی سخن از بهره‌وری پیش می‌آید، چیزهای به ظاهر جزئی، می‌توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند. با دقت بیشتر، متوجه می‌شویم که عادت‌هایی که ظاهرا بی‌اهمیت...

 • راهکارهایی برای افزایش کارایی

  اکثر ما هفته‌ای ۴۰، ۵۰ یا حتی ۶۰ ساعت سر کار هستیم، اما اگر بخواهند ساعت کار مفید و مؤثرمان را حساب کنند معلوم نیست چند ساعتش را باید به خاطر...

 • علایم ،علل و درمان آرتروز گردن

  ستون فقرات هم با افزایش سن دچار کهولت می شود گردن درد یکی از دردهای متداول مردم شده است. عوامل زیادی باعث درد گردن میشوند از جمله...

 • آشنایی با برنامه روزانه انسانهای موفق

  با اندکی دقت در برنامه روزانه انسانهای موفق متوجه خواهید شد سبک زندگی این افراد به طریقی است که علی‌رغم مشغله‌های فراوان موجب تقویت بهره‌وری‌...

 • چطور می‌توانید یک برنامه ریزی روزانه‌ کارآمد داشته باشید؟

  با برنامه ریزی، مدیریت و کنترل کارها آسان‌تر می‌شود، می‌توانید میان اهداف کوتاه‌مدت و بلند‌مدت تعادل برقرار و کارها را بر اساس اهمیتی که برای‌تان...

 • روش های خانگی درمان معده درد

  معده درد آنقدر متداول است که همه زمانی آن را تجربه کرده‌اند و دلایل فراوانی می‌تواند داشته باشد. بیشتر این دلایل جدی نیستند و علائم آن فورا برطرف...

 • راهکارهایی برای کاهش خطر سکته قلبی و مغزی

  دانستن این که چه کسی به بیماری قلبی یا سکته مغزی دجار می شود غیر ممکن است. ما می دانیم که عده ای از ما با خطر بیش تری در مقایسه با دیگران رو به رو...

 • زنجبیل چه خواصی دارد؟

  کمک به کاهش وزن و داشتن پوستی زیبا تنها خواص زنجبیل نیستند، با ما همراه باشید تا با خواص‌ زنجبیل، این گیاه حیرت‌انگیز، آشنا شوید و بهترین نتایج را...

 • خواص سرکه سیب

  “ سرکه سیب” یک ماده عجیب و شگفت انگیز است که علاوه بر درمان بیماری ها و زیبایی پوست و مو ، یک تمیز کننده قوی و همچنین مفید برای حیوانات نیز می...

 • آشنایی با خواص پاپریکا

  پاپریکا سه برابر نیاز روزانه بدن حاوی ویتامین C می باشند ادویه پاپریکا که یک ادویه مجارستانی است به عنوان طعم دهنده در غذاها...

 • درمان‌های خانگی برای جلوگیری از ریزش مو

  هم زنان و هم مردان، ریزش مو را تجربه می‌کنند. با اینکه ژن‌ها در این مورد، نقش حیاتی دارند، اما دلایل دیگری نیز برای ریزش مو وجود دارند، از جمله،...

 • روش‌های طبیعی درمان شوره سر

  شوره سر اختلالی است که اگر درمان نشود ریزش شدید مو و ایجاد ظاهری بد را به دنبال خواهد داشتدانه های سفید شوره موی سر زمانی که بر روی لباس ظاهر می...

 • خواص عسل چیست؟

  عسل ماده‌ی غذایی فوق‌العاده‌ با روند ساخت و تولید بسیار جالب است. این ماده ترکیبی از قند، آنزیم‌ها، مواد معدنی، ویتامین‌ها و آمینو اسیدهاست. عسل...

 • هندوانه چه خواصی دارد؟

  دانشمندان متوجه شده‌اند که هندوانه دارای مقدار زیادی لیکوپن است (حدود ۱۵ تا ۲۰ میلی‌گرم در هر دو قاچ کوچک) که یعنی نسبت به سایر صیفی‌جات یا...

 • علائم و راهکارهای مناسب مقابله با کمبود آب بدن

  همه‌ی ما در اواسط تابستان بیشتر احساس تشنگی و کم‌آبی می‌کنیم؛ فصلی با روزهای طولانی، گرم، رطوبت بالا و دمایی که گاهی بسیار بالا می‌رود. در حالی که...

 • علت گودی کمر و راه های درمان آن چیست؟

  ستون فقرات هرشخصی در ناحیه گردن، بخش بالایی کمر و پایین کمر اندکی انحراف دارد. این انحراف‌ها به ستون فقرات حالت S مانند می‌دهند و به‌نام لوردوتیک...

 • درمان خانگی برای دفع سنگ کلیه

  کلیه ها نقش بسیار مهمی در سیستم ادراری انسان بازی می‌کنند و به جداسازی و پاکسازی آلودگی‌های خون و دفع مواد زائد از طریق ادرار کمک می‌کند. با این...

 • خوراکی‌هایی که باعث تشدید و تحریک میگرن می شوند

  پانزده درصد از بزرگسالان سراسر دنیا، با میگرن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. میگرن ممکن است سردردی عادی یا یک سردرد شدید همراه با علائم دیگر باشد و...

 • روش های درمان سردرد با ماساژ

  بیشتر سردردها به سه دستهٔ کلی تقسیم می‌شوند؛ سردرد های تنشی، سردردهای میگرنی و سردرد های خوشه ای. سردردهای تنشی از مشکلات ماهیچه‌ای و حالت...

داغ ترین اخبار

 • دانه چیا چه خواصی دارد؟

  چیا از خانوادهٔ نعناعیان و بومی کشور مکزیک است. چیا مانند غلات کامل مصرف می‌شود، اما درواقع شبه‌غله است. یعنی این دانه‌های سرشار از کربوهیدرات در...

 • خواص بادیان چیست؟

  این گیاه‌ گل‌دهنده، با نام علمی «Pimpinella anisum» مشهور است. میوه‌ی این گیاه را دانه‌ی بادیان می‌نامند؛ چون ظاهری شبیه به دانه‌های ریز دارد و...

 • اعتیاد به اینترنت چه نشانه هایی دارد؟

  اعتیاد به اینترنت، اعتیادی رفتاری است که در آن، فرد به استفاده از اینترنت یا سایر دستگاه‌های آنلاین وابسته می‌شود تا از این طریق با استرس‌های...

 • علائم سردردهای هورمونی و روش های درمان آن

  سردردها به‌ویژه انواعی از آن مانند میگرن با استروژن هورمون زنانه ارتباط دارند. استروژن موادی شیمیایی در مغز را کنترل می‌کند که روی حس درد...