تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب راهب – دیدن راهبه در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب راهب و معنی راهبه تعبیر خواب راهب - دیدن راهبه در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب راهب – دیدن راهبه در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب راهبه چیست؟ دیدن راهبه در خواب بیانگر خلوص ، عفت و اطلاعات است. بیانگر این است که نیاز دارید تا زمانی که به تمام قول ها و وعده هایی که داده اید عمل کنید زندگی کنید ( باید به همه ی قول هایتان عمل کنید ). با ادامه مطالب همراه ما باشید.

تعبیر خواب راهب 

تعبیرگران می گویند:

دیدن راهب در خواب نشان دهنده کسی است که قدرتی بیشتر از شما را دارد و شما مجبور به کاری می کند که لزوما شما نمی خواستید انجامش دهید.شما یک حس محدود شدن را دارید این خواب نشان می دهد که شما موانع و مشکلات زیادی را قبل از بدست آوردن موفقیت و اعتبار تجربه خواهید کرد تعبیر خواب راهبه

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

دیدن راهب در خواب، بر فردی بدعتگرا که در بدعت زیادهروی نموده است، دلالت دارد.

در سر زمین رویاها آمده:

خواب یک راهبه : یک بیوفائی در عش تعدادی راهبه : شما بسیار خدمتگذار هستید راهبه ها در حال آواز خواندن : شما زیادی باهوش هستید . یک راهبه و یک کشیش : شما بسیار زرنگ و ماهر خواهید شد . راهبه ها به بیماران رسیدگی می کنید : رضایت از کارها یک راهبه آموزگار :آرامش بزرگ یک راهبه در خانه شما بیرون می آید : دشمنان بسیاری دارید . یک راهبه در خانه شما زندگی می کند : شانس و ثروت تعدادی راهبه با اتفاق دوستان شما هستند : دریک مراسم تدفین شرکت خواهید کرد . تعدادی راهبه به اتفاق دشمنان شما هستند : یک خطر بزرگ یک زن به اتفاق یک راهبه دعا می خواند :علامت از دست دادن همسر راهبه ها به شما کمک میکنند : پول بدستتان میاید. یک راهبه به بچه ها رسیدگی می کند : حسودها دور شما را می گیرند . راهبه هائی که بچه ها را نگاه می دارند : سوتفاهم بین عشاق شما راهبه هستید : هدفهای بزرگ و سرنوشت جالب در انتظار شماست .

اگر دوست دارید مطالعه کنید

تعبیر خواب کلیسا ، تعبیر خواب پدر مقدس ، تعبیر خواب نماز

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

تعبیر خواب راهب – دیدن راهبه در خواب چه مفهومی دارد؟

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

مطالب متنوع دیگر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار