تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب رسوایی – رسوا شدن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رسوایی – رسوا شدن در خواب چه تعبیری دارد؟ دردسته : تعبیر خواب Neda eivazi۱۳۹۷/۰۷/۲۶ 266 بازدید

معنی رسوایی در خواب چیست؟ تعبیر خواب رسوایی - رسوا شدن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رسوایی – رسوا شدن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب رسوایی چیست؟ رسوایی در خواب بیانگر این است که بسیار نگران چیزی هستید که دیگران در مورد شما می گویند یا فکر می کنند تعبیر دیگر این است که خواب دیدن رسوایی بیانگر این است که نیاز دارید مجددا توجه خود را متمرکز مسائل مهم تر کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

تعبیر خواب رسوایی از نظر معبرین غربی

معبران می گویند:

دیدن رسوایی در خواب به تعبیر معبرین غربی بیانگر این است که شما در زندگی واقعی خود فردی نکته بین نیستید و به همین دلیل نمی‌توانید دوستانی مناسب خود انتخاب کنید.حتی اگر افرادی را به عنوان دوست برای خود انتخاب کردید آن افراد هم به مانند شما از شخصیتی برخوردارند که توانایی تشخیص خوب و بد را ندارند ولی علاقه مند هستید که مردان و زنانی را در اطراف خود جمع کنید تا از این مشکل شخصیتی شما کاسته شود. با استفاده از این افراد می‌توانید لذت‌ها و خوشی‌های بیشتری را لمس کنید اگر زن جوانی در خواب ببیند که در مورد رسوایی بحث و مشاجره می‌کند پیش بینی می‌شود که مقدسات و ارزش‌های خود را در اختیار کسی خواهد گذاشت که آن فرد با استفاده از همین ارزش‌ها او را فریب داده است. ازدواج پس از دیدن خواب رسوایی به ندرت اتفاق می‌افتد.

مطالب مرتبط: تعبیر خواب آبرو و معنی آبرو ریزی در خواب

تعبیر خواب رسوایی

آنلی بیتون مى‌گوید:

اگر در خواب ببینید که به خاطر کارهاى رسوایى‌آور ناراحت هستید، بیانگر آن است که خودتان دست به کارهایى مى‌زنید که رسوایى به بار مى‌آورد.

در سر زمین رویاها آمده:

شما رسوا شده اید : سرنوشت برای شما غم و ناراحتی به همراه دارد .

دیگران رسوا شده اند : یک نامزدی در پیش است .

یکی از بستگان رسوا شده : نفاق در فامیل

مطالب مرتبط: تعبیر خواب احترام ، معنی احترام گذاشتن در خواب چیست؟

تعبیر خواب راز و بر ملا شدن راز

لیلا برایت مى‌گوید:

شنیدن راز دیگران در خواب، بیانگر آشنایى با افراد جدید است. اگر در خواب ببینید که راز کسى را برملا مى‌کنید، یعنى دچار ضرر مالى خواهید شد.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

  برچسب ها تعبیر خواب , تعبیر خواب آبرو ریزی , تعبیر خواب آنلاین , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب امامان , تعبیر خواب انبیا , تعبیر خواب برملا شدن راز , تعبیر خواب جامع , تعبیر خواب حضرت یوسف , تعبیر خواب رسوا شدن , تعبیر خواب رسوایی , تعبیر خواب رسوایی دیگران , تعبیر خواب رسوایی زن , تعبیر خواب رسوایی مرد , تعبیر خواب فاش شدن راز , تعبیر خواب قرآن , تعبیر خواب واقعی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار