تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

مسمویت ۱۳ دانشجوی دانشگاه کوثر بجنورد

مسمویت ۱۳ دانشجوی دانشگاه کوثر بجنورد

۷۸۵۹۴۲

۱۶۵۴ بازدید

مدیر حوزه ریاست دانشگاه کوثر بجنورد در توضیح علت مسمومیت جمعی از دانشجویان این دانشگاه٬ گفت: غذای سلف سرویس دانشگاه علت این مسمومیت نیست و به نظر می‌رسد این موضوع به‌خاطر تغییرات آب و هوایی است.

خبرگزاری تسنیم: مدیر حوزه ریاست دانشگاه کوثر بجنورد در توضیح علت مسمومیت جمعی از دانشجویان این دانشگاه٬ گفت: غذای سلف سرویس دانشگاه علت این مسمومیت نیست و به نظر می‌رسد این موضوع به‌خاطر تغییرات آب و هوایی است.

رضا علیزاده اظهار داشت: شب گذشته برخی از دانشجویان دانشگاه کوثر دچار مسمومیت شده و به بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد مراجعه کردند.

وی با ارائه توضیحات تکمیلی در این خصوص افزود: تعداد ۱۳ نفر از دانشجویان این دانشگاه شب گذشته دچار مسمومیت شده و احتمال می‌رود این مسمومیت ناشی از تغییرات آب‌‌ و‌ هوا باشد چراکه اگر دلیل اصلی این مسمومیت فاسدبودن غذا باشد تمام ۱۷۰۰ دانشجوی این دانشگاه دچار مسمومیت می‌شدند‌.

مدیر حوزه ریاست دانشگاه کوثر تصریح کرد: با توجه به پیک‌کاری کارکنان این دانشگاه در بازه قانونی انتخاب واحد دانشجویان، برخی از مسئولین این دانشگاه نیز ناهار و شام خود را از سلف دانشگاه تهیه کرده و صرف می‌کنند و این خود دلیلی بر عدم فاسد بودن مواد غذایی سلف دانشگاه است.

وی با بیان اینکه هیچکدام از ۱۳ دانشجوی مسموم شده بومی استان نیستند٬ خاطر نشان کرد: تمام دانشجویانی که دچار مسمویت شده در خوابگاه دانشگاه سکونت دارند و تغییرات آب‌ و‌ هوایی دلیل اصلی این مسمومیت محسوب می‌شود. همچنین حال عمومی این دانشجویان پس از مراجعه به بیمارستان، با تزریق سرم و آمپول بهبود یافت.

برخی از منابع خبری و شنیده‌های٬ تعداد دانشجویان مسموم دانشگاه کوثر بجنورد را بیش از ۳۰ نفر اعلام کرده‌اند.

منتشر شده در: بیا تو تفریح

مسمویت ۱۳ دانشجوی دانشگاه کوثر بجنورد

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار