تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

کاربردهای جالب جوراب

کاربردهای جالب جوراب مجموعه: هنر در خانه

دیگر وقتش رسیده تا بدانید جوراب فقط پوششی برای پاها نیست. از جوراب های نو و کهنه استفاده های فراوانی می توان کرد که در این مطلب ما به ۶ نمونه آنها اشاره کرده ایم.

موهایتان را گوجه ای کنید

کافیه قسمت جلویی جوراب را قیچی کنید و آن را به به صورت یک کش موی پهن تا بزنید. موهایتان را با یک کش مو به صورت دم اسبی ببندید و بعد همانطور که در عکس می بینید به کم جوراب آن را به شکل گوجه ای دربیاورید.

ده مدل مو که درست کردنشان فقط سه دقیقه طول می کشد.

کارایی جوراب, استفاده از جوراب های کهنه کاربردهای جالب جوراب,استفاده از جوراب ها

مانند تصویر با جوراب کش مو درست کنید

عروسک درست کنید

تنها چیزی که لازم دارید مقداری برنج(یا شن) و یک جوراب است. ابتدا مقداری برنج را درون جوراب بریزید و با یک نخ دور جوراب را ببندید تا شکل شکم عروسک ایجاد شود. از دوباره مقداری شن یا برنج به جوراب اضافه کنید تا اینبار سر عروسک را بسازید. دوباره سر جوراب را گره بزنید. به کمک دکمه یا هرچیز دیگری که دسترس دارید، اجزا صورت و یا لباس عروسک را درست کنید. اکنون شما یک عروسک دارید.

تغییر دادن رنگ کفش با جوراب های کهنه, ساخت نگهدارنده ی موبایل با جوراب

با جوراب ها عروسک درست کنید

رنگ کفشتان را تغییر دهید

حتما بارها برایتان پیش آمده رنگ کفشتان با لباسی که دارید هماهنگ نیست. در این شرایط یک جوراب با رنگی که می خواهید به نجاتتان خواهد آمد.

کافی است کفش هایتان را بپوشید. سپس نوبت پوشیدن جوراب هایتان است. وقتی این مرحله را انجام دادید با ایجاد یک شکاف در قسمتی از جوراب که در نوک پاشنه قرار دارد، کفش را کاملا به رنگ دلخواهتان تغییر دهید.

درست کردن ساق دست با جوراب,درست کردن کش مو با جوراب

با پوشیدن جوراب روی کفش ها رنگ آن را تغییر بدهید

کف بازی کنید

یک بطری آب کوچک را از وسط نصف کنید. جوراب را به تن بطری کنید. یک ظرف آب و کف تهیه کنید و قسمت جورابی وسیله ای که ساخته اید را در این محلول بخیسانید.

حالا وقت ساختن حباب هایی به شکل مار است.

استفاده از جوراب های کهنه, کاربرد جوراب های کهنه

با بطری و جوراب حباب ساز درست کنید

نگهدارنده گوشی موبایل بسازید

برای افرادی که زمان دویدن و ورزش با MP3 Player یا گوشی و هندزفری آهنگ گوش می دهند، این مورد می تواند بسیار به درد بخور باشد.

قسمت کشی ساق یک جوراب ساق دار را با قیچی ببرید و با تا کردن عرض آن را نصف کنید. بازوتان را داخل این پارچه کشی کنید و گوشی یا هر وسیله دیگری را درون آن قرار دهید.

استفاده از جوراب ها,کارایی جوراب

با جوراب نگهدارنده گوشی موبایل بسازید

ساق دست درست کنید

برای این کار نیاز به یک جوراب ساق بلند دارید. به کمک قیچی قسمت جلویی جوراب (پوشش ناخن ها) را ببرید. به کمک نخ و سوزن لبه آن را به داخل بدوزید تا مبادا نخ کش شود.

در مرحله بعد قسمت پاشنه پا جوراب را به انداز ای که انگشت شستتان از آن عبور کند سوراخ کنید. باز از نخ و سوزن استفاد کنید.

حالا شما یک ساق دست دارید.

ساخت عروسک با جوراب, تغییر دادن رنگ کفش با جوراب های کهنه

برای درست کردن ساق دست از جوراب های ساق بلند استفاده کنید

منبع : mashrooh.com

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار