تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

فال روزانه سه شنبه 24 مهر 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید تا به حال شانس با شما یار نبوده اما از همین امروز که تولدتان است، نشانه های خوش شانسی را در زندگی تان می بینید. در ماههای آخر سال فرصت های شغلی زیادی به سمت تان سرازیر می شود. پس خودتان را برای یک سال پر از هیجان و موفقیت آماده کنید. اگر می خواهید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید، توانایی های خود را در زمینه های مختلف افزایش دهید. اگر مجرد هستید، تا چند ماه دیگر عشق در خانه شما را خواهد زد به شرط آنکه قلب تان را باز بگذارید. اگر چه فردی خیلی اجتماعی نیستید و اکثر اوقات تنهایی را ترجیح می دهید، اما اگر بتوانید روابط عاطفی خود را در چنین سالی گسترش دهید، موفقیت های بی شماری به دست خواهید آورد. ماههای آذر و بهمن از بهترین ماههای سال تان خواهد بود.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز قدرت تشخیص تان بالا رفته به طوری که می توانید حرف دل دیگران را بدون شنیدن کلمه ای، بشنوید. حال که منطق تتان بر احساس تان غال شده، زمان خوبی ست تا در مورد آینده برنامه ریزی کنید. شاید مجبور شوید راهی را در پیش گیرید که خیلی بر وفق مرادتان نیست اما خیلی زود متوجه می شوید که بهترین گزینه را انتخاب کرده اید. به زودی جرقه ای در ذهن تان روشن می شود که اگر آن را روشن نگه دارید، زندگی تان وارد هیجان خاصی می شود.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز رفتارتان طور دیگری شده است. خودتان هم نمی دانید که دلیلش چیست و نگرانید که مبادا دیگران را از خود برنجانید اما هر چه زمان می گذرد متوجه می شوید که نگرانی شما بیهوده بوده است. مدتی ست که می خواهید به فردی نزدیک شوید، دوست دارید که امروز این کار را انجام دهید اما بهتر است که محتاطانه تر رفتار کنید تا پس از اینهمه مدت صبر، تیرتان خطا نرود. به زودی فردی وارد زندگی تان می شود که در انتخاب مسیر زندگی تان به شما کمک می کند.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز پیشرفت خوبی در زمینه کاری خواهید داشت به طوری که بال در می آورد و در آسمان ها پرواز می کنید. به زودی خبری به شما می رسد که پس از مدت ها تلاش می توانید بر صندلی راحتی تان تکیه دهید و نفسی آرام بکشید. بهتر است که این شادی را با کسانی که در این راه همپایه تان بوده اند، جشن بگیرید. امروز در مورد رابطه عاطفی تان به یک جمعبندی می رسید. بهتر است که هر چه سریع تر این نتیجه گیری تان را با شریک زندگی تان نیز در میان بگذارید.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز در جمعی وارد می شوید که در مورد یکی از درگیری های ذهنی شما بحث می کنند. اگر می خواهید اطلاعات کافی به دست آورید، حتما در گفتگوهای آنها وارد شوید. پس از این جلسه اتفاقت خوشی برایتان رخ خواهد داد که زندگی تان را دگوگون می کند. پس از انجام کارهایتان، بهتر است که به خانه بروید و کمی استراحت کنید. ایده هایی در سر دارید که بهتر است آنها را روی کاغذ بنویسید و جمع بندی کنید. هر چه سریع تر برای آنها قدم بردارید، بیشتر به نفع تان خواهد بود.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

به زودی شرایط مالی شما از جایی که اصلا انتظارش را ندارید، بهبود خواهد یافت. البته بهتر است کمی بیشتر صبر کنید تا پولی که دست تان می رسد نیز ارزشش بیشتر شود. مدتی است که به دنبال شروع رابطه ای عاطفی می گردید اما افرادی را که انتخاب می کنید، هیچ وجه مشترکی با شما ندارند. شاید بد نباشد که کمی صبر داشته باشید تا فرد مورد نظر خودش بر سر راهتان قرار گیرد. به ندای دلتان گوش دهید، او مطمئنا راه درست را به شما نشان خواهد داد.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

منتظر کاری بودید که امروز نتیجه آن را خواهید دید. اگر باید برگه ای را امضا کنید، قبل از هر کاری جوانب مختلف آن را در نظر بگیرید. هر چه در این راه محتاط تر عمل کنید، برایتان بهتر خواهد بود. ممکن است بحث هایی در رابطه عاطفی شما پیش آید که اهمیت چندانی هم نداشته باشد اما این شمایید که با توانایی هایتان باید آن را مدیریت کنید. زمان خوبی ست تا در مورد مسایل مهم زندگی با شریک زندگی تان جدی تر صحبت کنید.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز انرژی بدنی بالایی دارید، از این جهت دوست دارید که به بیرون از خانه بروید و آنرا به گونه ای تخلیه کنید. ورزش می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. اگر به سلامت فیزیکی تان اهمیت دهید، ذهن تان نیز بازتر و خلاق تر خواهد بود که به تبع در روند زندگی شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. امروز متوجه می شوید که یکی از نزدیک ترین های زندگی تان، شخصیتی پیچیده تر از آنچه شما فکرش را بکنید، دارد. بهتر است که از بحث کردن با او دوری کنید و اجازه دهید که او به حالت طبیعی خودش باز گردد.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

با فردی روبه رو می شوید که خیلی با شما احساس صمیمیت می کند اما شما دوست ندارید که خیلی به او نزدیک شوید. بهتر است تا شناخت کامل، همین روند را ادامه دهید. امروز بیش از همیشه رمانتیک هستید بنابراین با شریک زندگی تان بیشتر در تماس باشید. حرفی می شنوید که ذهن تان را درگیر می کند، بهتر است که دست از قضاوت های بی جا بردارید و هر آنچه می شنوید را بدون هیچ حاشیه ای، قبول کنید. به زودی راهی برایتان باز می شود که بهتر است هر چه سریع تر از آن رد شوید.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

کارهای زیادی در خانه و بیرون از آن برای انجام دادن دارید اما از آنجا که وقت تان اندک است بهتر است که آنها را اولویت بندی کنید. نگران نباشید، یکی از اعضای خانواده تان برای کمک به سمت تان می شتابد. اگر یک میهمانی دارید، برای پذیرایی از آنها خیلی خودتان را خسته نکنید. در غیر این صورت انرژی برای خوشگذرانی با آنها نخواهید داشت. مشکلاتی که در رابطه عاطفی شما بوجود می آید، نه تنها رابطه تان را سردتر نخواهد کرد، بلکه بر عشق آن نیز خواهد افزود.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز تلفن مهمی به شما خواهد شد. از آنجا که روابط اجتماعی تان نیز در چنین روزی به اوج خود رسیده، خیلی راحت می توانید مکالمه تان را مدیریت کنید. ممکن است برنامه ای با شریک زندگی تان داشته باشید که به درستی پیش نرود. به جای عصبانیت، خودتان را کنترل کنید و سعی کنید که راههای دیگر را امتحان کنید. مطمئن باشید که اگر بخواهید به هدف تان برسید، هیچ مانعی نمی تواند در مقابل شما قرار گیرد. هر چه خونسردتر رفتار کنید، احتمال موفقیت شما نیز بیشتر خواهد شد.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

اخبار خوبی به دست تان می رسد که بر وضعیت مالی تان تاثیر خوبی خواهد گذاشت و حتی راه شما را در رسیدن به یکی از اهداف زندگی تان میسرتر خواهد کرد. اعتماد به نفس بالا، کلید موفقیت شما در چنین روز ست. فردی برای کمک به سمت شما دست دراز کرده اما به او اعتماد ندارید. باگر کمی انعطاف پذیری از خودتان نشان دهید، ضرر نمی کنید. خبر خوبی از طریق یکی از آشنایان می شنوید که مسیر زندگی تان را تغییر خواهد داد.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

امروز تا جایی که می توانید تمرکزتان را بر وظایفی که بایدانجام دهید، بگذارید. اخیرا زمان برایتان به تندی می گذرد و احساس می کنید که زمان کافی برای به پایان رساندن کارهایتان را ندارید. برای رهایی از این استرس سعی کنید ساعاتی را مدیتیشن کنید. میان یک دوراهی گیر کرده اید و نمی توانید تصمیم درست را بگیرید اما در نهایت به کمک فردی مسیر درست را انتخاب خواهید کرد. نگرانی شما در مورد رابطه عاطفی تان بی مورد است، بهتر است که دست از بحث های بی نتیجه بردارید و روی چیزهای مثبت تمرکز کنید.

فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۷

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار