تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

نگرانی‌ هایی درباره قانون منع به‌ کارگیری بازنشستگان

کد خبر: 272913تاریخ انتشار : ۱۱:۴۷:۰۶ - دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷

حسین انتظامی در یادداشتی درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان نوشت:در شرایط امروز، اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان به کشور ضربه می‌زند و شاید سالها بعد معلوم شود بیگانگان‌ از خیرخواهی طراحان در تعیین مهلت دو‌ماهه بیشترین بهره را برده‌اند.

دولت البته در مقابل اجرای این قانون تسلیم است، حتی به نوعی استقبال کرده و هیچ موضعی نمی گیرد که نشانگر نارضایتی از آن باشد.

بیش از ۱۲۰ مدیر ارشد دولتی مشمول این قانون هستند. چندین استاندار در این زمره‌اند. بعضی از آنان اداره استانهای جدار مرزی را به عهده دارند. مدیران وزارتخانه های صنعتی و اقتصادی بویژه برای شرایط امروز کشور، یک سرمایه تلقی می شوند.

من چون اصالتا نفتی هستم ارزش منحصر به فرد پیران صنعت نفت را می دانم. آقای زنگنه را ببینید. کسانی که با اوپک و پیچیدگی های آن آشنایند می فهمند او به اتکای روحیه جنگنده و تجربه شخصی خود و تیمی مجرب چه دستاوردهایی برای کشور داشته است؛خود مهندس زنگنه مشمول این قانون نیست اما همکاران موثر او مشمولند.

بسیاری از ۱۲۰ نفر مشمول این قانون را می شناسم؛ واقعا به صندلی نچسبیده اند. آنها نمی دانند و شاید هم می دانند دیگر انرژی دوره جوانی خود را ندارند و مثل۳۰-۲۰سال پیش نمی توانند روزی ۱۵ ساعت کار کنند ، اما می کنند.

آنان برکت مدیریت کشور هستند. این روزها رفتاری با آنها می شود که انگار باید سرافکنده باشند.با سرمایه های خود اینگونه بی رحمانه رفتار نکنیم ./خبرآنلاین

www.dustaan.com نگرانی‌ هایی درباره قانون منع به‌ کارگیری بازنشستگان

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار