تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

120 هزار تومان سود سهام عدالت در سال 1397 برای هر ایرانی

120 هزار تومان سود سهام عدالت در سال 1397 برای هر ایرانی میزان سود سهام عدالت در سال 1397 به احتمال زیاد 120 هزار تومان خواهد بود .

سهام عدالت که سال ها پیش کار خود را در کشور ایران آغاز کرده است دو سالیست که با پرداخت سود به حساب مردم ایران بازخورد خود را نشان داده است .

سود سهام عدالت هر ایرانی با احتساب کل سود جمع آوری شده از شرکت های سرمایه پذیر محاسبه میگردد که میان 40 میلیون ایرانی تقسیم میگردد .

120 هزار تومان سود سهام عدالت در سال 1397 برای هر ایرانی است که البته با رسیدن سود کل به 5000 میلیارد این امکان پذیر خواهد بود .

سود سهام عدالت در سال 1397

تا کنون ۴۰ میلیون نفر ایرانی شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت در سامانه وارد کرده اند و آخرین زمان ثبت شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت مشمولان اخر مهر ماه سال ۹۷ اعلام شده است .

مشاور سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد، پیش‌بینی می‌شود امسال مجموع سود مصوب برای توزیع میان مشمولان سهام عدالت، به ۵ هزار میلیارد تومان برسد.

جعفر سبحانی با بیان اینکه تاکنون برای سود سهام عدالت، ۴۰ میلیون نفر شماره شبای بانکی داده اند، اظهار داشت: پایان مهر آخرین فرصت برای ثبت شماره شبای بانکی است و این مهلت دیگر تمدید نمی‌شود.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به سود سهام عدالت سال مالی ۹۶، گفت: تا این لحظه بالای ۳۸۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدلت مشمولین که ناشی از عملکرد شرکتهای سرمایه پذیر در سال ۹۶ است، قطعی شده که بیشتر از سال گذشته است.

وی ادامه داد: البته مجامع چند شرکت به همراه هلدینگ خلیج فارش پایان مهرماه سود مصوب خود را اعلام می کنند که پیش بینی می شود در صورت ارائه این سودها، سود مصوب برای توزیع میان مشمولان به ۵ هزار میلیارد تومان برسد.

در صورت محقق شدن سود ۵ هزار میلیارد تومانی سال مالی ۹۶، هر ایرانی در سال جاری ۱۲۰ هزار تومان سود سهام عدالت دریافت خواهد کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار