تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

زمان ( تاریخ و ساعت ) بازی بارسلونا و رئال مادرید در لالیگا 95-96

تاریخ و ساعت بازی الکلاسیکو بارسلونا و رئال مادرید | شنبه 13 اذر 95

شنبه 1395/09/13 ساعت: 18:45
هفته 12 لالیگا : بارسلونا و رئال مادرید
زنده از شبکه سه

بازی ال کلاسیکو یکی از مهیج ترین و زیباترین باز ی های جهان است، به طوری که در زمان برگزاری این دیدار بیشترین مخاطب در سراسر جهان را در بر می گیرد.

دیدار رفت تیم های بارسلونا و رئال مادرید در ماه آذر برگزار می شود. خاویر تباس که دوباره به عنوان رییس لالیگا معرفی شد در گفت و گو با دو تیم بارسلونا و رئال مادرید 13 آذر در ساعت 18:45 در ورزشگاه نوکمپ برابر هم قرار خواهند گرفت.

این خبر درحالی که رسمی نیست اما تباس مسئولیت تعیین زمان بازی های لالیگا را بر عهده دارد. تباس این ساعت را بهترین زمان برای برگزاری ال کلاسیکو می داند زیرا تمام مردم دنیا این امکان را پیدا می کنند که از تماشای این بازی لذت ببرند.

منبع:همشهری انلاین/

بعد از انجام بازی نتیجه و فیلم در سایت قرار میگیرد

کلمات کلیدی

ساعت بازی بارسلونا و رئال مادرید. زمان بازی بارسلونا و رئال مادرید. بازی بارسلونا و رئال مادرید چه ساعتی است؟. بازی بارسلونا و رئال مادرید 96 95. ساعت بازی بارسلونا و رئال مادرید 13 آذر 95. بازی بارسلونا و رئال مادرید ساعت. زمان برگزاری بازی بارسلونا و رئال مادرید. زمان بازی بارسلونا و رئال مادرید شنبه 95/9/13. ساعت مسابقه بارسلونا و رئال مادرید. ساعت پخش زنده بازی بارسلونا و رئال مادرید. بارسلونا و رئال مادرید. نتیجه بازی بارسلونا و رئال مادرید شنبه 13 آذر 95. بازی بارسلونا و رئال مادرید شنبه 13 آذر 95. الکلاسیکو. الکلاسیکو سال 1395. ساعت الکلاسیکو امروز. تاریخ الکلاسیکو سال 95. زمان بازی فوتبال بارسلونا و رئال مادرید. بازی بارسلونا و رئال مادرید ال کلاسیکو. ساعت بازی ال کلاسیکو بازی بارسلونا و رئال مادرید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار