تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

واگذاری دوباره تیم های استقلال و پرسپولیس

واگذاری دوباره تیم های استقلال و پرسپولیس به گزارش اولی ها: پروسه فروش و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بازهم یکبار دیگر به جریان افتاده است.

واگذاری دوباره تیم های استقلال و پرسپولیس

واگذاری دوباره تیم های استقلال و پرسپولیس

پس از شکست طرح واگذاری استقلال و پرسپولیس در دوره اول دولت رئیس جمهور روحانی و نداشتن اهلیت ورزشی آنهایی که متقاضی خرید دو تیم بودند ، حالا باری دیگر پروسه واگذاری این تیم ها از دولت کلید خورده و بنای متولیان ورزش کشور واگذاری این دو تیم پر طرفدار است.

مسعود سلطانی فر امروز دوباره این خبر را رسانه ای کرده است. او که در ماه های اخیر به شدت زیر فشار اشتباهات مدیریت باشگاه های تحت نظرش بوده است ، امروز گفته:«این دو تیم را زیر نظر سازمان خصوصی سازی ، واگذار می کنیم.»

البته این جمله اقلا در 20 سال گذشته بیش بیش از 20 هزار بار توسط مسئولان گفته شده و بار آخر که تا مرحله باز کردن پاکت ها پیش رفت هم خطر بحران امنیتی سبب شد با بهانه ساختن پسوند فرهنگی این تیم ها ، آنها را از ردیف باشگاه های تجاری خارج کنند و باز زیر نظر دولت باقی نگه دارند!

همچنین بخوانید: احتمال برگزاری دو دربی استقلال و پرسپولیس در یک هفته

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار