تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

گرشاسبی در پرسپولیس ماندنی است

گرشاسبی در پرسپولیس ماندنی است

خبرگزاری مهر: با وجود اینکه جزئیات منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاههای اجرایی هنوز از سوی شورای نگهبان به تصویب نرسیده است برخی فعالیت های مجازی برای اعلام برکناری حمیدرضا گرشاسبی از سرپرستی باشگاه آغاز شده است.

گرشاسبی به دلیل داشتن شرایط ادامه فعالیت مدیریتی پس از بازنشستگی خود به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شد اما در کمتر از یکسال از حضورش در این پست شایعه برکناری اش به گوش می رسد.

وی در آخرین دیدار خود با وزیر ورزش و جوانان به تشریح امور باشگاه پرسپولیس پرداخت. در همین نشست مسعود سلطانی فر رضایت خود را از نحوه مدیریت باشگاه پرسپولیس اعلام می کند تا برکناری سرپرست سرخپوشان پیش از موعد مقرر منتفی شود.

همچنین گفته می شود مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان با توجه به حساسیت برخی احکام انضباطی باشگاه پرسپولیس در فیفا تصمیم دارند گرشاسبی را تا پایان فصل بطور قانونی در پست خود نگه دارند و سپس به فکر تغییر و تحول مدیریتی در این تیم بیفتند.

بنابراین انتخاب جانشین برای وی در آینده‌ای نزدیک در باشگاه پرسپولیس تقریبا منتفی است و گرشاسبی به امور باشگاه رسیدگی می‌کند.

اخبار ورزشی

منتشر شده توسط: بیا تو تفریح

گرشاسبی در پرسپولیس ماندنی است

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار