تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند!

کد خبر: 261442تاریخ انتشار : ۱۲:۵۳:۴۴ - دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید با پرداخت هفت میلیارد تومان بدهی این باشگاه به صفر می‌رسد.

www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند!

گرشاسبی در واکنش به شایعات کنارگیری‌اش از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: من به صورت قاچاقی مدیرعامل باشگاه هستم و منتظریم به زودی از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند!

او اضافه کرد: هنوز قانون بازنشستگان ابلاغ نشده تا ببینیم چه مفادی دارد. نمیدانم چرا دوستان به دنبال برکناری من هستند؟ اول اجازه بدهید قانون ابلاغ شود و بعد ببینیم این قانون چه مفادی دارد و بعد تصمیم بگیریم.

گرشاسبی درباره بدهی مالیاتی باشگاه پرسپولیس هم گفت: ما در این زمینه مشکلاتی داریم زیرا پیش از این به دلیل نبود مدارک لازم، مالیات باشگاه علی‌الرس محاسبه شده اما ما درخواست کردیم بررسی مجدد در این زمینه انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که بدهی باشگاه پرسپولیس الان چقدر است؟ گفت: به غیر از مالیات، پرسپولیس ٧ میلیارد تومان دیگر بدهکار است که اگر این مبلغ را هم پرداخت کنیم، دیگر بدهی باشگاه صفر خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره زمان اهدای کاپ سوپرجام اظهار کرد: قرار بود یک‌شنبه این جام را به ما بدهند که بدقولی کردند و حالا منتظریم که جام را برای‌مان ارسال کنند.

آخرین اخبار فوتبالی

گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! اولتیماتوم شفر به استقلالی‌ ها تیام: به خاطر خانواده‌ ام به امارات آمدم خبری خوش برای استقلالی ها گرشاسبی: قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند! حمله حسین کعبی به خداداد عزیزی: یک بچه 7 ساله هم تک‌ به‌ تک به استرالیا را گل می‌ کرد بازیکن عراقی و مد نظر تیم پرسپولیس بعد از دیدار با نفت وارد ایران می‌ شود فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان: درب باشگاه سپاهان به روی حاج صفی باز است پیراهن پرسپولیس به فرزند مرحوم نوروزی اهدا شد خطیر: شفر بازیکن جدیدی از ما نخواسته است جلسه بی‌ نتیجه انصاری با مسئولان باشگاه استقلال کی روش: اگر با بازیکنان ایرانی از هلی‌ کوپتر بپرید آنها زنده خواهند ماند خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال: حتماً آقایان با «فِراری» رفته‌ اند که ۳۰ دقیقه‌ ای به ورزشگاه جم رسیده‌ اند برانکو دوباره علیه کی روش مصاحبه کرد! نابودی نفت تهران رسمی شد!

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! حاملگی همزمان 16 پرستار در یک بیمارستان! +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! مریم را به باغ خواهرم بردم و آن بلای شوم را سرش آوردم +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! ازدواج عجیب داماد جوان با دختر عمه و دختر عمویش در یک روز! +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! حرف‌ های تکان‌ دهنده 6 جوان پیش از اعدام در مشهد +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! زن خشمگین، شوهرش را از مردانگی ساقط کرد! +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! ازدواج جنجالی فوتبالیست مشهور با زیباترین دختر نیجریه! +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! عکس زیبا از مازیار فلاحی و دخترش باران www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! سر خانم بازیگر روی پای عزت‌ الله انتظامی در کادری خاطره‌ انگیز +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! باردار کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود ! www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! اسید‌پاشی هولناک به یک خانواده 4 نفره در آمل +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! مجری زن ایرانی که با یک کمدین عرب ازدواج کرده! +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! کشف ترسناک ترین اتاق خواب جهان! +عکس www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! تصویر زیرخاکی که بهروز وثوقی از عزت‌ الله انتظامی منتشر کرد www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! حمله دیدنی گله شیر های گرسنه به یک بچه زرافه +تصاویر www.dustaan.com گرشاسبی: قاچاقی مدیرعامل پرسپولیس هستم؛ منتظریم از افغانستان مدیرعامل برای باشگاه بیاورند! اسکورت پوتین در اتریش +عکس

مطالب مشابه

گرشاسبی: قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!گرشاسبی: قرار است از خارج برای پرسپولیس مدیرعامل بیاورند!اتفاقی عجیب برای مدیرعامل پرسپولیس در کنسرت پسرشاتفاقی عجیب برای مدیرعامل پرسپولیس در کنسرت پسرشمدیرعامل هما: وضع حمل‌ و نقل هوایی افغانستان از ایران بهتر استمدیرعامل هما: وضع حمل‌ و نقل هوایی افغانستان از ایران بهتر استپلیس برای توقیف خودرو گرشاسبی به باشگاه پرسپولیس رفتپلیس برای توقیف خودرو گرشاسبی به باشگاه پرسپولیس رفتواکنش مدیرعامل باشگاه سپاهان به جذب جپاروفواکنش مدیرعامل باشگاه سپاهان به جذب جپاروفتیام حتی حاضر به گفت‌وگو با مدیرعامل باشگاه استقلال هم نشد!تیام حتی حاضر به گفت‌وگو با مدیرعامل باشگاه استقلال هم نشد!

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

https://www.dustaan.com/?p=261442

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار