تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

حیوانات نیاز به توجه شما دارند

حیوانات نیز سایر تمامی موجودات دیگر احساسات دارند و نیاز به توجه شما دارند تا بتوانند با انگیزه و شاد زندگی کنند. مواردی همانند بازی کردن با حیوانات خانگی برای نگهداری از حیوانات خانگی شما بسیار مورد نیاز است و در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است که حیوان خانگی شما به مشکلاتی همانند مریضی و افسردگی دچار شود.در ادامه با یک دوست همراه باشید تا در مورد نیاز توجه حیوانات برای شما توضیحاتی را دهیم.

واکنش حیوانات به موضوع افسردگی بسیار متفاوت است. به طور مثال حیوانات وفادار همانند سگ ها در مواقعی که با بی توجهی شما مواجه شوند به گوشه ای رفته و به صورت کاملا بی انرژی می نشینند. غذای کمی خورده و مریض می شوند و این رویه برای شما مشکلات بسیار زیادی را به وجود می آورد. بزرگ ترین مشکل شما این است که برگرداندن حی.ان به حال روحی قبلی فرایندی بسیار سخت است.

حیوانات نیاز به توجه شما دارند

به این صورت که شما در ابتدا باید به بیماری حیوان خود رسیدگی کنید تا مشکل او را بر طرف کنید. این موضوع به این دلیل بسیار دشوار می شود که به دلیل حال روحی نا مناسب حیوان شما غذای زیادی نخورده و به همین دلیل فرایند خوب شدن حیوان بسیار سخت پیش می رود.

حیوانات خانگی دیگری نیز هستند که وفاداری پایین تری دارند و رفتار خاص تری را از آنها مشاهده می کنند. مثلا گربه های با سه رویکرد به شما اعتراض می کنند. اولین برخورد آنها انجام کار های غیر معمول است که شاید تا آن روز از آنها مشاهده نکرده اید. یکی دیگر از مواردی که بسیار معمول است پرخاشگری گربه هاست. در مواردی ممکن است در یک رفتار بسیار ساده ی شما گربه به شما حمله کرده و به شما آسیب برساند.

در برخورد اخر که تلخ ترین زمان برای شما می شود ترک شدن توسط گربه است و حیوان خانگی شما منزلتان را شاید برای همیشه ترک خواهد کرد.در آخر می توان گفت وسایل بسیار خوب و جالبی برای گربه ها طراحی و ساخته شده است اسباب بازی گربه یکی از این وسایل بسیار کاربردی است که می توانید از پتچی شاپ تهیه کنید.در ادامه در مورد یکی از نژادهای گربه برای شما مطلبی را ذکر می کنیم.

حیوانات نیاز به توجه شما دارند

گربه پرشین

باوقار و گوشه گیره و به خاطر ساکت و دوست داشتنی بودنش معروفه،فضای شلوغ به سبک زندگی پرشین‌ها نمیخوره. اونا گربه‌های آرومی هستن که ترجیح میدن خونه‌شون آروم و تغییراتش کم باشه. پرشین‌ها با چشم‌های بزرگ و با حالت و صدایی که همه میگن صاف و خوشایند و آهنگینه، نیازهای ساده‌ی خودشون رو ابراز میکن: غذای معمول، یه کم بازی با موشی که بوی کت نیپ میده یا ترکه‌ی پردار یا یه عالمه عشق که ده برابرش رو برمیگردونن.

گونه های مختلف گربه دارای رفتار، ویژگی شخصیتی و گاهی ظاهر بسیار متفاوتی از یکدیگر هستن. عواملی مثل ژنتیک و شرایط محیطی، نقش زیادی در رشد جاندار ایفا کرده و هیچ کس نمی تونه رفتار و واکنش گربه ای رو نسبت به انسان ها و یا محیط اطرافش، پیش بینی کنه. در نتیجه، تمایلات و رفتار گربه تون دقیقا مثل شما، منحصربه فرده. با این حال بدون شک، چیزی مشترک بینشون وجود داره و اون، رشد در پرتوی عشق، توجه و احترامه.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار