تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده (عکس)

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده

به گزارش ایران ناز , زن و شوهری که برای آخرین بار وقبل از طلاق از یکدیگر در پارکینگ دادگاه خانواده اقدام به رابطه جنسی کرده بودند , دستگیر شدند! فرانک و شوهرش برای آخرین بار قبل از طلاقشان در پارکینگ دادگاه خانواده با یکدیگر رابطه جنسی برقرار کردند ! مردي قبل از جدايي در دادگاه از همسر خود درخواستي نامعقول کرد.زوجي در مينه‌سوتا به دليل اين که در پارکينگ دادگاه رابطه جنسي انجام دادند دستگير شدند.

طبق گزارش پليس، شانتل و فرانک که هر دو 32 ساله بودند به دليل نداشتن تفاهم به دادگاه مراجعه کرده بودند تا ازهم جدا شوند و به دليل کار شنيعي که در پارکينگ دادگاه انجام دادند مورد مواخذه قرار گرفتند.

به گفته هاي شانتل ، فرانک قبل از جدايي از او درخواستي نامتعارف کرد تا براي آخرين بار طعم باهم بودن را بچشند و به همين علت تصميم گرفتند که در پارکينگ دادگاه دور از چشم مردم خواسته هاي يکديگر را برطرف کنند.

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده (عکس)

به گفته هاي مامور دادگاه ، وي اين زوج را در ون مشکي رنگ در حالي که در وضعيت نامناسبي بودند دستگير کرده است و مي گويد که هنگام دستگيري شانتل و فرانک به او گفته اند تا اجازه دهد به کارشان براي آخرين بار برسند اما او که به شدت عصباني شده بود با دستبند اين زوج را نزد قاضي دادگاه برد.

رابطه جنسی فرانک و شوهرش در پارکینگ دادگاه خانواده (عکس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار