تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

دیوار این خانه با تلویزیون‌های کهنه ساخته شده

برترین‌ها: عکس‌های یک خانه کوچک در ویتنام، به خاطر دیوار منحصر به فردش که از تلویزیون‌های کهنه و قدیمی ساخته شده توجه زیادی را در رسانه‌های اجتماعی به خود جلب کرده است.

دیوار این خانه با تلویزیون‌های کهنه ساخته شده

این خانه عجیب میان گردشگران بسیار محبوب شده است. اینکه چطور این تلویزیون‌ها بر اثر وزش باد‌های شدید نمی‌ریزند یا خرابکاران کاری با آن‌ها ندارند یا حتی دلیل این که صاحب خانه این مصالح عجیب را برای ساخت دیوار انتخاب کرده، مشخص نیست. شاید صاحب خانه تعمیرکار تلویزیون باشد یا شاید آن‌ها را انبار کرده و قصد دارد روزی از آن‌ها استفاده کند. به هر دلیلی که هست، شکی نیست که این دیوار راه خوبی برای جلب توجه است.

دیوار این خانه با تلویزیون‌های کهنه ساخته شده

برخی کاربران صاحب این خانه را به خاطر نبوغش تحسین می‌کنند، اما برخی دیگر معتقدند استفاده از تلویزیون به عنوان دیوار هم برای کودکان و هم برای محیط زیست خطرناک است. اما چه کسی می‌داند، شاید آن‌ها فقط حسادت می‌کنند که این فکر زودتر به ذهن خودشان نرسید. این دیوار تلویزیونی چند سال است وجود دارد و ظاهرا هیچکس شکایتی نداشته است. خیلی از افراد عکس گرفتن کنار این دیوار و حتی نشستن روی تلویزیون‌های قدیمی را دوست دارند.

دیوار این خانه با تلویزیون‌های کهنه ساخته شده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار