تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

زمزمه‌های تغییر ریاست دانشگاه تهران نادرست است

ایسنا: وزیر علوم در واکنش به اخبار مربوط به بازدید بازرسان سازمان بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه‌ها گفت: این موضوع صحت ندارد و طی ماه‌های اخیر هیچ بازدیدی از دانشگاه‌ها صورت نگرفته است.

وزیر علوم: زمزمه‌های تغییر ریاست دانشگاه تهران نادرست است

دکتر منصور غلامی در حاشیه مراسم چهلمین روز درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی در پاسخ به سئوال خبرنگاران در خصوص خبر بازدید بازرسان سازمان بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه‌ها، گفت: این بحث مربوط به شورای عالی امنیت ملی کشور است، ولی اخیرا یعنی از زمانی که من این مسئولیت را بر عهده گرفته‌ام چنین اتفاقی نیفتاده و بازرسی از دانشگاه‌ها صورت نگرفته است.

وی در ادامه تصریح کرد: مسئول تعیین حد و حدودهای امنیتی، شورای عالی امنیت ملی است و دانشگاه‌ها متولی تحقیق هستند و در تحقیقات علمی برای خود محدودیت خاصی تعریف نمی‌کنند، مگر اینکه این تحقیقات در تعارض با منافع ملی قرار بگیرد.

وزیر علوم در پاسخ به سئوال خبرنگار ایسنا در خصوص زمزمه‌های تغییر رئیس دانشگاه تهران نیز گفت: هنوز حکم ریاست دکتر نیلی در این دانشگاه به اتمام نرسیده و شهریور ماه حکم ایشان به اتمام می‌رسد،‌ بنابراین زمزمه‌های تغییر ریاست دانشگاه نادرست است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار