تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب بولینگ – معنی و تعبیر بازی بولینگ در خواب

تعبیر خواب بولینگ - معنی و تعبیر بازی بولینگ در خواب

تعبیر خواب بولینگ – معنی و تعبیر بازی بولینگ در خواب

در این سری از پست تعبیر خواب نسیم فان مطالبی در رابطه با تعبیر خواب بازی بولینگ گرد آوری کردیم. معبرین معتقدان دیدن هر نوع بازی در خواب، به این معنا است که با انجام کارهای نادرست نمی‌توانید به هدف خود دست یابید حال این بازی بولینگ باشد یا هر بازی دیگر در ادامه با ما همراه باشید تا به تعبیر های دیگر آن بپردازیم.

اکثر افراد در خواب بازی‌های مختلفی رامشاهده می‌کنند. برخی از این خواب‌ها ساده و صرفابرگرفته از زندگی روزمره ما هستند، مثل بسکتبال. دیگر بازی‌ها در خواب عجیب و غریب، باور نکردنی، حیرت آور و کاملاً واهی و نامعقول و حتی برخی ازآنها آزارگرانه هستند. برای تعبیر هر چه بهتر این‌گونه خواب‌ها لازم است که حال و هوای عمیق وواکنش‌های احساسی‌تان را در آن‌ها بررسی نمایید. ممکن است در خوابتان برای تفریح مشغول بازی‌باشید، که گاه و بیگاه رخ می‌دهد. ولی دیگرخوابهای «بازی کردن» می‌توانند نشان دهنده چالش‌هایی در زندگی‌تان، ماهیت رقابت طلبانه و بلندپروازانه یا ساده لوحی، ناپختگی، خامی و بچگی‌شما باشند. این خواب‌ها می‌توانند برملا کننده اهداف‌و نیات شما برای کسب موفقیت یا شیوه‌ای آسان وراحت برای خارج ساختن نیرو و انرژی بالای شماباشند.

دیدن بازى بولینگ در خواب، بیانگر از دست دادن موقعیت‏هاى مناسب است.

اگر در خواب ببینید که توپ بولینگ را پرتاب مى‏کنید، نشانه‏ى آن است که باید در انجام کارهایتان دقت بیشترى نمایید تا دچار ضرر نشوید

اگر در خواب ببینید که توپ‏هاى بولینگ در حال افتادن است، علامت آن است که نتیجه‏ى کارهایتان را خواهید دید.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار