تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی 2018 معلوم شد

گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی 2018 معلوم شد

به گزارش ایارن ناز , نام گزارشگر بازیهای تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه اعلام گردید . با وجود اینکه گفته شده بود ایران گزارشگری به روسیه اعزام نمیکند اما سرانجام نام گزارشگر مشهور فوتبال به عنوان گزارشگر اعزامی صدا و سیما به جام جهانی روسیه معرفی گردید .

پیمان یوسفی به عنوان گزارشگر بازی های ایران به جام جهانی اعزام خواهد شد.ایران در جام جهانی گزارشگر ندارد. این خبر از مدتها قبل و با اعلام مسئولان سازمان صدا و سیما رسانه ای شده و ایران تبدیل به تنها کشوری شده بود که علیرغم حضور در جام جهانی 2018 هیچ گزارشگری را به محل برگزاری رقابتها نفرستاده. موضوعی که طبیعتا با انتقادات زیادی مواجه شد.

انتقاداتی که بخش مهمی از آن مربوط به شبکه های اجتماعی بود تا نهایتا جام جم در برابر این فشارها تسلیم شود چرا که اعلام شد پیمان یوسفی راهی روسیه خواهد شد تا از آنجا بازیهای تیم ملی را گزارش کند. البته سبک گزارشگری پیمان هم منتقدان خاص خودش را دارد و باید منتظر واکنش ها به حضور یوسفی در روسیه هم باشیم.

گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی 2018 معلوم شد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار