تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ماجرای مهاجرت فرزاد جمشیدی مجری جنجالی به خارج

ماجرای مهاجرت فرزاد جمشیدی مجری جنجالی به خارج

به گزارش ایران ناز شنیده میشود فرزاد جمشیدی مجری سابق صدا و سیما که مدتی بخاطر شکایت یک دختر از وی به اتهام اغفال و.. از رسانه ها دور بود قصد اجرای برنامه در خارج از کشور دارد . در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر مهاجرت فرزاد جمشیدی، مجری صاحب نام برنامه های تلویزیون شنیده می شود.جامعه مدرسین قم خواستار بازگشت فرزاد جمشیدی شدند

شنیده‌ها حاکی است مرغ سحر برنامه‌های رمضانی و مجری شناخته شده برای تدریس اجرا و گویندگی و هم‌چنین اجرای برنامه در شبکه‌های فارسی زبان اروپایی دعوت شده که به احتمال زیاد به زودی از ایران می‌رود!

ماجرای دادگاه شکایت زنی از وی به اتهام اغفال و رابطه نامشروع به اینجا رسید که پس از رسیدگی رسمی در دی ۹۱، شاکی در تیرماه ۱۳۹۲ رضایت خود را نسبت او اعلام کرد .ی که از مجریان فعال برنامه‌هایی ماه رمضان نیز بود بیست روز قبل از ماه رمضان، در ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ با انتشار نامه‌ای برای همیشه از اجرا در سازمان صداوسیما خداحافظی کرد.

یک مقام در سازمان صداوسیما گفت:

این برای دومین بار است که از فرزاد جمشیدی برای اجرای برنامه‌های تلویزیونی در خارج کشور دعوت می‌شود. سال ۸۸ نیز این دعوت از سوی شبکه‌های حوزه‌ی خلیج فارس اتفاق افتاد که جمشیدی به این دعوت پاسخ منفی داد، اما این بار و بعد از پنج سال ممانعت از اجرای این مجری، احتمال مهاجرت او به شبکه‌های خارجی قوت گرفته است.

ماجرای مهاجرت فرزاد جمشیدی مجری جنجالی به خارج

در روز‌های اخیر تعدادی از استادان جامعه مدرسین حوزه‌ی علمیه‌ی قم ضمن انتشار نامه‌ی سرگشاده‌ای خطاب به رییس رسانه‌ی ملی، با بیان انتقاد شدید از ضعف مشهود برنامه‌های سحرگاهی ماه رمضان، به کارگیری جمشیدی را خواستار شده بودند.

ماجرای مهاجرت فرزاد جمشیدی مجری جنجالی به خارج

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار