تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

حرکت شگفت انگیز خرچنگ برای نجات جانش!

گارسن رستوران چینی هم پس از این اتفاق و تلاش خرچنگ برای زنده ماندن او را به خانه می برد و قرار است به عنوان یک حیوان خانگی از آن نگهداری کند. در کشور چین بشقاب خرچنگ طرفداران زیادی دارد و روز به روز بر تعداد متقاضیان آن افزوده می شود.

خرچنگی که ستاره فضای مجازی شد!

خرچنگی که ستاره فضای مجازی شد!اختصاصی «تابناک با تو»؛ یک خرچنگ پس از انتشار فیلمی در اینترنت به ستاره ی فضای مجازی تبدیل شده است. این خرچنگ برای نجات جان خود از درون ظرف جوشان آب در یکی از رستوران های چین یکی از چنگال هایش را جدا می کند. این حیوان دریایی سخت پوست پیش از جدا کردن و شکستن چنگالش آن را می گیرد تا از درون ظرف جوشان فرار کند. این طور که به نظر می رسد او نمی خواسته سرنوشتی شبیه به بقیه خرچنگ ها داشته باشد و سر از بشقاب مشتریان درآورد.

خرچنگی که ستاره فضای مجازی شد!

گارسن رستوران چینی هم پس از این اتفاق و تلاش خرچنگ برای زنده ماندن و به درخواست کاربران فضای مجازی خرچنگ را به خانه برده است. او می گوید: "گذاشتم زنده بماند و می خواهم در آکواریوم به عنوان یک حیوان خانگی از آن نگهداری کنم".

در کشور چین بشقاب خرچنگ طرفداران زیادی دارد و روز به روز بر تعداد متقاضیان آن افزوده می شود. معروفترین روش طبخ این موجود دریایی این است که آن را زنده در آب در حال جوشیدن فرو می برند و می پزند.

خرچنگی که ستاره فضای مجازی شد!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار