تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب اسفناج – خوردن اسفناج در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب اسفناج – تعبیر خوردن اسفناج در خواب چیست؟تعبیر خواب اسفناج - خوردن اسفناج در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب اسفناج – خوردن اسفناج در خواب چه تعبیری دارد؟

در این بخش از تعبیر خواب نسیم فان قصد داریم شما را با تعبیر خواب اسفناج و خوردن اسفناج آشنا کنیم. بنا بر گفته معبرین دیدن اسفناج در خواب نشانه غم غصه می باشد اما دیدن اسفناج همیشه تعبیر بدی ندارد لیلا برایت دیدن اسفناج را نشانه سلامتی و تندرستی میداند. در ادامه همراه ما باشید.

تعبیر خواب اسفناج

محمد ابن سیرین بصری گوید:

دیدن اسفناج در خواب، دلیل غم و اندیشه بود

لیلا برایت می گوید:

دیدن اسفناج در خواب، نشانه‏ى سلامتى کامل است.

تعبیر خواب خوردن اسفناج

ابن سیرین گوید:

اگر کسی در خواب ببیند که اسفناج را با ماست مخلوط کرده و می خورد، دستگاه گوارش وی نیاز به درمان دارد.

خوردن اسفناج دلیل بر مضرت و کاهش مال و ثروت است و اما اگر بیند به گوشت پخته بود و روغن و از او همی خورد، دلیل و منفعت کند بر قدر آن چه خورده بود.

عبدوس می گوید:

دیدن اسفناج در خواب به تعبیر ضعیف شدن و لاغری استاگر ببینی سبزی اسفناج پاک میکنی نشانه ی آن است که تنگدست می شوی و از خورد و خوراکت در روزهای آتی کم میشود و به دنبال آن ضعیفتر و لاغر تر می شویاگر ببینی رنگ برگش زرد و یا سفید است نشانه ی بیماری و غم استدیدن یک دسته یا یک سبد از آن را از دیگران هدیه میگری تعبیر قرابت و خوشیستاگر دیدی آن را با چاقو میبری و یا قطعه قطعه میکنی نشانه ی این است که زنت را طلاق می دهی دور ریختن برگ سبزی اسفناج در خواب دلالت بر بسته شدن کار استتعبیر خواب اسفناج - خوردن اسفناج در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب اسفناج – خوردن اسفناج در خواب چه تعبیری دارد؟

داستان

شخصی به نزد یکی از معبران میرسد و به ایشان میگوید همسر من خواب دیده که در حال خریدن و سپس فروختن سبزی اسفناجی هستم که رنگش زرد فاسد و خراب هستم این رویا چه تفسیری دارد دانیال به ایشان گفتند خراب بودن و زردی برگ های اسفناج نشانه ی مریض شدن کودکت فروختن آن به مردم نشانه ی آوردن مال حرام به زندگی است .

ابراهیم کرمانی می گوید:

دور ریختن سبزی اسفناج در خواب به تعبیر دردسرهای بزرگ است مانند یک بیماری جدی کادو دادن یا کادو گرفتنش نشانه ی سود و منفعت است و پختن و جوشاندن آن در اب داغ نیز به معنای خوش شانسی غیر منتظره است.

پرسش: من خواب دیدم که شخص مرده ای به من چند کیلو اسفناج می دهد ولی من ازش قبول نمیکنم هر چقدر اصرار داشت من آن ها را نپذیرفتم تعبیرش چیست

پاسخ: از بصیرت و روشن بینی خاصی برخوردار هستید که می تواند راهنمای شما در کارهایتان باشد. این خصوصیت را در خود تقویت کنید تا به موفقیت برسید و پیشرفت کنید

در این بخش می توانید تعبیر خوابهای پیشنهادی ما را مطالعه کنید.

تعبیر خواب آویشن  ، تعبیر خواب ادویه ، تعبیر خواب آب دادن

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم : نسیم فان

مطالب متنوع دیگر

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار