تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

استایل های آقایان شیک پوش

استایل های آقایان شیک پوش مجموعه: مد و مدگرایی

تلفیق کردن لباس ها با یکدیگر برای مردان به اندازه زنان لذت بخش نیست.ما در این مطلب قصد داریم ۵ پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش را برای شما بازگو کنیم. با ما همراه باشید. مهم ترین نکته در این استایل ها استفاده از لباس هایی است که تقریبا در کمد لباس های مردان وجود دارد.

۱- استایل اول با استفاده از شلوار سفید

با آمدن فصل بهار و نزدیک شدن تابستان شلوارهای سفید بسیار ترند می باشند. اگر شما قصد دارید از شلوار سفید استفاده کنید بهترین رنگ ها برای تلفیق با رنگ سفید، رنگ بژ و قهوه ای است. به خصوص در محیط های کاری این رنگ ها شما را بسیار شیک جلوه می دهد. شما در این استایل می توانید از رنگ قهوه ای در اکسسوری هایی مانند کفش و کمربند استفاده کنید.

پیشنهادات مردان شیک پوش,استایل های شیک پوشی

در این استایل می توانید از رنگ قهوه ای در اکسسوری هایی مانند کفش و کمربند استفاده کنید

۲- استفاده از کت

 یکی از ۵ پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش استفاده از کت است. کت ها نقش نجات دهنده در استایل مردانه دارند. در این استایل نیز شما می توانید با استفاده از یک شلوار سفید و استفاده از کت به رنگ طوسی و یا خاکستری استایلی بی نظیر و مردانه به وجود آورید.

مردان شیک پوش,استایل مردان شیک پوش

کت ها نقش نجات دهنده در استایل مردانه دارند

۳- استفاده از کت های چهارخونه

پارچه های چهار خونه جزو ترند سال ۲۰۱۸ هستند و همان طور که مشاهده می کنید ترند آن ها در لباس های مردانه نیز دیده می شود. در این استایل شما می توانید یک کت چهار خونه را با یک شلوار جین به رنگ تیره و یک پیراهن سفید تلفیق کنید. البته انتخاب رنگ پیراهن مردانه با رنگ کت انتخابی تان ارتباط مستقیم دارد.

مهارت های پوشش آقایان, نکاتی برای لباس پوشیدن آقایان

یک کت چهار خونه را با یک شلوار جین به رنگ تیره و یک پیراهن سفید تلفیق کنید

۴- استایل اسپرت و شیک

شما می توانید در این استایل از رنگ های روشن تابستانی استفاده کنید. مهم ترین نکته در این استایل ساده بودن است. و این نکته را فراموش نکنید که همیشه با توجه به فرم بدن خود لباس بپوشید.

ست های زیبای لباس مردانه,استایل های شیک برای آقایان

همیشه با توجه به فرم بدن خود لباس بپوشید

۵- استایل های اسمارت

در این استایل شما می توانید کفش های لاجوردی خود را با شلوار جین تیره رنگ ست کنید. مهم ترین نکته در این استایل استفاده از پیراهن مردانه، پلیور و شلوار است که باعث به وجود آمدن استایلی شیک و اسمارت می شود.

استایل های شیک پوشی,نکاتی برای شیک پوشی آقایان

در این استایل شما می توانید کفش های لاجوردی خود را با شلوار جین تیره ست کنید

منبع : varune.com

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار