تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب آهنگر – معنی و تعبیر آهنگری کردن در خواب

تعبیر خواب آهنگر ، دیدن چکش آهنگری در خواب تعبیر خواب آهنگر - معنی و تعبیر آهنگری کردن در خواب

تعبیر خواب آهنگر – معنی و تعبیر آهنگری کردن در خواب

آهنگری از قدیمی ترین هنر های فلز کاری است و منشأ آن به زمان های بسیار دور باز می گردد. در گذشته به دلیل فعالیت بیشتر شغل آهنگری، دیدن این گونه رویاها در بین اقشار مختلف مردن بیشتر مرسوم بوده است. بنابراین تعبیرگران اسلامی آهنگری کردن در خواب را نشانه “رزق و روزی” می دانند. در ادامه ابتدا تعبیرهای کوتاهی از تعبیر خواب آهنگری از منابع معتبر علمی و تاریخی و سپس به شرح تعبیر دیدن کوره آهنگری در خواب پرداخته شده است، پس با ما همراه باشید.

تعیبر خواب آهنگری

یوسف نبی علیه السلام می فرماید:

دیدن آهنگران از سلطان روزی یابد

آنلی بیتون می گوید:

دیدن آهنگر در خواب، علامت آن است که در آینده‏اى نزدیک مسؤولیت‏هاى بسیار بزرگ و سنگینى را بر دوش شما خواهند گذاشت.

محمد بن سیرین گوید:

دیدن آهنگر به خواب ، چون بازگردد و اگر بیند که اهن یا مس همی گداخت، دلیل کند که این کس مردمان غیبت کند و زشتی گوید

در سر زمین رویاها آمده:

با یک آهنگر صحبت می کنید : مردم به شما اعتماد ندارند .

تعبیر خواب آهنگری کردن

در سر زمین رویاها آمده:

یک آهنگر نعل اسب می سازد : موانع بسیاری بر سر راهتان خواهد بود

یک آهنگر در حال کار : ناکامی و مشکلات عشقی

شما آهنگر هستید : به پول احتیاج پیدا می کنید

یک آهنگر نعل اسب می سازد : موانع بسیاری بر سر راهتان خواهد بود

لیلا برایت گوید:

اگر دیدید که آهنگری می‌کنید، بیانگر آن است که دچار زحمت و دردسر زیادی می‌شوید.

جابر مغربی گوید:

اگر کسی به خواب بیند که آهنگری می کرد و نه اهل آن کار بد، دلیل که او را با کسی خصومت افتد و اگر آهنگر بود، دلیل است که بر خیر و منفعت بعضی از معبران گفته اند: آهنگر به تاویل، پادشاه بزرگ بود و دادگر.

تعبیر خواب آهنگر - معنی و تعبیر آهنگری کردن در خواب

تعبیر خواب آهنگر – معنی و تعبیر آهنگری کردن در خواب

تعیبر خواب چکش آهنگری

تعبیرگری می‌گوید: تعبیر خواب چکش آهنگری، شخصی بزرگ و رئیس و سرور می‌باشد.

اگر در خواب ببینی چکش آهنگری داری یا کسی آنرا به تو داده است، تعبیرش این است که بین تو و شخصی بزرگ و رئیس و سرور ارتباط و مصاحبت برقرار می‌شود و از او سود ومنفعت به دست می‌آوری.اگر ببینی چکش آهنگری خود را از دست داده‌ای، یـعـنـی رابطه و مصاحبت تو با آن شخص قطع می‌شود.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر کسی که آهنگری بلد نباشد، در خواب ببیند که چکش را به سندان می‌زند، یـعـنـی بین بزرگان و روسا سخن‌چینی کرده و دشمنی می‌اندازد .

تعبیر خواب کوره آهنگری

در سر زمین رویاها آمده:

خواب کوره آهنگری : عشق شما نا پایدار است .

خواب کوره آهنگری : عشق شما نا پایدار است .

جرقه های یک کوره آهنگری : مشاجره های سخت عشقی

تعیبر خواب دم آهنگری

در سر زمین رویاها آمده:

خواب یک دم آهنگری :دوستان خواستار دیدن شما هستند ولی بعلتی نمی توانند شما را ملاقات کنندتعدادی دم آهنگری :به شما یک گزارش دروغین خواهد شد .بوسیلهدم در آتش می دمید :مشکلات را به کنار خواهید زد .یک دم آهنگری را به امانت می دهید :شانس درعشق

همچنین میتوانید برای مشاهده تعبیر خواب آجر ، تعبیر خواب قاره آسیا  به لینک مربوطه مراجعه فرمایید

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صحفه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید.

گرد آوری و تنظیم : نسیم فان

تعبیر خواب آهنگر – معنی و تعبیر آهنگری کردن در خواب

به این مطلب رای دهید!!مطالب متنوع دیگرتعبیر خواب آب ریختن و معنی دیدن ریختن آب در خوابتعبیر خواب آب ریختن و معنی دیدن ریختن آب در خوابطرز تهیه خوراک چیلی کن کارنه اصل مکزیکی خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک چیلی کن کارنه اصل مکزیکی خوشمزه + فیلم آموزشیتعبیر دیدن آب جوش در خواب چه معنایی دارد؟تعبیر دیدن آب جوش در خواب چه معنایی دارد؟طرز تهیه سالاد سزار اصل ایتالیایی با مرغ و نان سیر + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد سزار اصل ایتالیایی با مرغ و نان سیر + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فتوش مجلسی و اصیل عربی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فتوش مجلسی و اصیل عربی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیآموزش طرز تهیه سالاد نودل چینی با مرغ یا ژامبون + فیلم آموزشیآموزش طرز تهیه سالاد نودل چینی با مرغ یا ژامبون + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد توپی رنگارنگ مجلسی و فوق العاده جذاب + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد توپی رنگارنگ مجلسی و فوق العاده جذاب + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فلفل دلمه ای مجلسی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه سالاد فلفل دلمه ای مجلسی و فوق العاده خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک راگو مجلسی و اصل فرانسوی لذیذ و خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک راگو مجلسی و اصل فرانسوی لذیذ و خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه دلمه حصیری مجلسی با فلفل و کدو سبز + فیلم آموزشیطرز تهیه دلمه حصیری مجلسی با فلفل و کدو سبز + فیلم آموزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار