تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ورن ترویر بازیگر هری پاتر درگذشت

ورن ترویر بازیگر هری پاتر درگذشت

به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده ورن ترویر بازیگر و هنرپیشه 80 سانتی متری آمریکایی فیلم های هری پاتر، مردان سیاه پوش، ارباب آرزوها و… در 49 سالگی از دنیا رفت.

ورن ترویر بازیگر هری پاتر درگذشت

ورن ترویر بازیگر هری پاتر درگذشت

ورن ترویر بازیگر که بیش از همه برای بازی در سری فیلم های آستین پاورز شناخته می‌شد در 21 آوریل 2018 در سن 49 سالگی درگذشت.

خبر درگذشت این بازیگر در صفحه رسمی او در فیسبوک منتشر شده است.

ترویر که در بسیاری از ریالیتی شوهای تلویزیونی حضوری پررنگ داشت در سری فیلم‌های «هری پاتر» نیز جلوی دوربین رفته بود. او که بلندای قامتش در نهایت به ۸۱ سانتی‌متر می‌رسید، نخستین بار به عنوان بدلکار یک کودک جلوی دوربین رفت.

او در سری فیلم های آستین پاورز کنار مایک مایرز نقش منفی فیلم را بازی می کرد. مایرز در واکنش به درگذشت او نوشت: «او بازیگری حرفه‌ای و برای همه آن‌هایی که با او کار کردند، منبع مثبت‌اندیشی بود.»

«دکتر پارناسوس، مردی که به شیطان رودست زد» از دیگر آثار سینمایی این بازیگر است.

ورن ترویر بازیگر هری پاتر

ورن ترویر بازیگر هری پاتر

علت مرگ ورن ترویر

یکی از دوستان نزدیک “ورن ترویر” علت مرگ او را مصرف بیش از حد مشروبات الکلی به دلیل افسردگی عنوان کرده است.

طبق گزارشات تماسی مبنی برا مسمومیت الکلی او به یکی از مراکز اورژانس این گفته را ثابت می کند ولی جزئیات بیشتری در این مورد منتشر نشده است به هر حال واقعیتی که وجود دارد علت مرگ این هنرپیشه است که ارتباط با افسردگی و مصرف بیش از حد مشروبات الکلی داشته است.

بیوگرافی کوتاهی از ورن ترویر

ورن ترویر Verne Troyer در تاریخ 1 ژانویهٔ 1969 متولد شد ، او که به عنوان یکی از کوتاه قدترین مردان دنیا نیز شناخته می شد یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا بود. ترویر از سال 1994 تا 2018 مشغول فعالیت بود و در تاریخ 21 آوریل 2018 درگذشت.

سالها پیش ورن ترویر با دوست خود به نام Geneviève Gallen که معلم یوگا بود ازدواج کرد ، ازدواجی که با تیتر ازدواج دیدنی زن 188 سانتی با مرد 88 سانتی منتشر شد اا این ازدواج عمر زیادی نداشت و بعد از چند سال به جدایی انجامید.

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار