تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

بازیکنانی که نمی‌توانند از پرسپولیس بروند

این روزها در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس، خبرهای زیادی می‌شنویم.


برخی بازیکنان بعد از مذاکرات اولیه با باشگاه، خواستار تمدید قرارداد شده‌اند و به حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه گفته‌اند در پایان فصل، قراردادشان را امضا می‌کنند و برخی هیچ جوابی به کادر مدیریتی نداده‌اند. عده‌ای می‌گویند مدیر برنامه‌های‌شان، برای آنها پیشنهاد خارجی آورده و دیگران هم می‌گویند بعد از جام جهانی‌ تصمیم می‌گیرند که بمانند یا نه.
در این شرایط، سرگیجه بزرگی در مورد آینده تیم وجود دارد به خصوص حالا که پرسپولیس از جذب بازیکن محروم است. این را می‌توان از جمله اشتباهات کادرمدیریتی قبلی باشگاه دانست که با وجود ماندن تا هفته‌های میانی این فصل هرگز به دنبال تمدید قرارداد سریع با بازیکنان نبودند آن هم در شرایطی که باشگاه از جذب بازیکن محروم است. با این حال، دو بازیکن خارجی پرسپولیس تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند این تیم را در پایان فصل بدون رضایت باشگاه و به صورت خودخواسته ترک کنند. بشار رسن و گادوین منشا با باشگاه در ابتدای فصل هفدهم، قراردادی قطعی و دوساله امضا کرده‌اند و این دو نفر حتی اگر بخواهند هم نمی‌توانند به صورت خودخواسته بروند.
البته گفته می‌شود برانکو از دست حاشیه‌های منشا به ستوه آمده و این بازیکن نیز انگیزه‌هایش را از دست داده و بدون رمق تمرین می‌کند از این رو، اگر برانکو دستور بدهد، نام منشا با هر شرایطی که در قراردادش باشد، از لیست پرسپولیس خارج می‌شود اما باشگاه امکان ندارد بشار را از دست بدهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار