تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

عکس های بازیگران سریال راه و بیراه و داستان سریال شبکه یک

سریال راه و بیراه

سریال راه و بیراه؛ غکس بازیگران و داستان سریال راه و بیراه

سریال راه و بیراه ساخته داود بیدل است که از شبکه یک سیما بعد از پایان سریال پایتخت پخش خواهد شد و هر شب ساعت 20 این سریال را خواهید دید.

این سریال اپیزودیک است ولی تمام داستان ها به هم نزدیک هستند و به هم مرتبط هستند.

سریال راه و بیراه

خلاصه داستان سریال راه و بیراه

داستا سریال راه و بیراه در مورد چند جوان است که در دوران دانشگاه هم کلاسی بوده اند. شخصیت اصلی این سریال مهدی است که برادرش را چند سال قبل به دلیل بیماری از دست داده است و همه زندگی اش را وقف کودکان مناطق مختلف کشور می کند. این سریال قصه ای درام است و سریالی اجتماعی است که به موضوع کارآفرینی می پردازد.

همچنین کارگردان اثر در خصوص داستان آن گفته است :

داستان این سریال در مورد انسان هایی است که سعی می کنند در شرایط بد و بحرانی اقتصادی راهکار پیدا کنند و دست به تولیدات بومی بزنند و درآمدزایی داشته باشند. قصه این سریال اجتماعی درام است و هر کدام متناسب با شرایط جغرافیایی داستا پیش می رود.

سریال راه و بیراه

بازیگران سریال راه و بیراه :

سیاوش طهمورث، جعفر دهقان، امیرمحمد زند، اردلان شجاع کاوه، مهتاج نجومی، زهره حمیدی، شهرام عبدلی، محمدرضا رهبری، فلور نظری، آرام جعفری، علیرضا جلالی تبار، حمید ابراهیمی، شهروز ابراهیمی، خسرو احمدی، غلامرضا نیکخواه، اسماعیل خلج، مالک حدپور سراج، حسین توشه، فرهاد بشارتی، هادی دیباجی، ریحانه رضی، وحید شیخ زاده، محمدرضا اکبری، امیر زمستانی، مهشید جوادی و آذین فولادوند از بازیگران مجموعه تلویزیونی «راه و بیراه» هستند.

سریال راه و بیراهسریال راه و بیراهسریال راه و بیراهسریال راه و بیراهسریال راه و بیراهسریال راه و بیراهسریال راه و بیراهسریال راه و بیراهسریال راه و بیراه

» همچنین ببینید :

سریال کوبار؛ داستان سریال کوبار و عکس بازیگران سریال کوبار

سریال نبض؛ عکس های بازیگران سریال نبض و داستان قسمت آخر سریال ترکی

سریال بازگشت؛ داستان سریال بازگشت و عکس های بازیگران این سریال

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار