تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

شیک پوشی در تابستان و هوای گرم

هرچند در فصل بهار هستیم اما در اکثر شهرهای کشور انگار تابستان شروع شده و مثل همیشه همراه با سرگرمی هایی است که موجب شادی می شود اما بخشی از ما از این گرما واهمه دارد! البته از نظر لباس! در فصل گرما و مخصوصا تابستان، که همراه است با گرما و رطوبت و غبار، شیک بودن و شیک ماندن ظاهر و لباس به نظر دشوار می آید!

به گزارش آلامتو به نقل از سایت آی بانو؛ این نکات برای غلبه بر گرما و حفظ ظاهری شیک بدون عرق کردن است و می تواند به شما کمک کند بر گرما غلبه کنید:

لباس های نخی بپوشید:

سعی کنید لباسی را تهیه کنید که الیاف آن به طور خالص از نخ باشد. در این نوع لباس نفس کشیدن راحت تر است و چروک هم نمی شوند. علاوه براین، در مواقعی که خیس عرق می شوید این نوع لباس ها پوشش کاملا مناسبی برای پنهان کردن آن ها هستند!

لباس های گشاد بپوشید:

برای به حداقل رساندن چروک دامن، پوشیدن دامن کمی فون (A فرم) بهترین انتخاب است.

به فکر لباس اضافه باشید:

همواره در محل کار خود ژاکتی داشته باشید. چرا که حتی در فصل تابستان به دلیل سرمای کولر ممکن است احساس سرما کنید و در این شرایط همراه داشتن ژاکت بهترین انتخاب است. البته لزومی ندارد ژاکت را با خود به منزل ببرید تا هر روز مجبور به حمل آن باشید.

شیک بودن در فصل گرما

و چیزهایی که باید آز آن ها پرهیز کنید: لباس های کتان:

اگرچه شخصا عاشق لباس های کتان هستم ولی به محض نشستن و بلند شدن چروک می شوند که موجب می شود ظاهر فرد نامرتب به نظر برسد. از کتان در تعطیلات آخر هفته استفاده کنید چون در زمان تعطیلات، داشتن کمی چروک بر روی لباس ظاهر شیکی به فرد می دهد!

اسپاندکس (نوعی پارچه کشی برای دوختن لباس های تنگ ورزشی) ، پلی استر، ابریشم مصنوعی:

این اظهار نظر براساس تحقیقات علمی نیست ولی برای من ثابت شده است زمانی که لباس هایی از این نوع مواد می پوشم میزان تعریق بدنم بیشتر می شود. البته اصلا قصد انتقاد از این جنس لباس ها را ندارم و عاشق لباس های کشی هستم ولی در تابستان سعی می کنم لباس هایی را که از مواد سنگین ساخته شده اند نپوشم.

لباس های ابریشمی: تعریق+ لباس ابریشمی= اتفاق بد!

اگر تا به حال چنین تجربه ای نداشته اید پس بسیار خوش شانس بوده اید! بارها و بارها چنین اتفاقی برایم پیش آمده است، اینکه وقتی برای رسیدن به قرار ملاقاتی با عجله مسیر کوتاهی را طی می کردم و یا حتی قدم می زدم و درست در پشتم رد عرق نمایان می شد که به شدت موجب شرمندگی ام می شد.

این توصیه ها به خصوص برای کسانی که در شمال زندگی می کنند بسیار مفید است چرا که با میزان رطوبت بالا، تابستانی بسیار خیس و چسبنده را پیش رو دارند ! امیدوارم این نکات به خنک تر ماندنتان کمک کند !

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار