تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

انتقاد مردم از حواشی سریال پایتخت۵

انتقاد مردم از حواشی سریال پایتخت۵

به گزارش اولی ها: سریال مناسبتی پایتخت۵ که این شب ها از شبکه یک در حال پخش می باشد و با حاشیه های متعددی رو به رو بود. حاشیه هایی که طی روز‌های اخیر با انتقاد شدید مردم و کاربران فضای مجازی مواجه شد.

انتقاد مردم از حواشی سریال پایتخت۵

انتقاد مردم از حواشی سریال پایتخت۵

سریال پایتخت۵ متهم به همکاری با عوامل فعال شبکه جم در ترکیه شده است. در این سریال همچنین از صدای یک خواننده مبتذل ترکیه ای نیز استفاده شد که این موضوعات با انتقاد بسیاری از مردم مواجه شده است.

سریال پایتخت، امسال هم با استقبال گسترده مردم مواجه شد. دلیل استقبال مردم از این سریال علاوه بر طنزآمیز بودن آن، توجه به فرهنگ بومی و ارزش‌های اخلاقی و مذهبی قسمت های گذشته این سریال بود.

در این قسمت نیز به سفارش سازمان اوج، سریال پایتخت در قسمت های پایانی خود به مسائل منطقه و مقاومت در برابر داعش توجه کرده است. با این حال، این سریال به برخی از حواشی آلوده شده است؛ ازجمله حضور عوامل شبکه ماهواره ای جم که یکی از آن‌ها به عنوان بازیگر در یکی از قسمت ها ایفای نقش کرد، استفاده از ترانه های ابراهیم تاتلیس خواننده ترکیه ای و همچنین تبلیغ آشکار جاذبه های توریستی کشور ترکیه. حاشیه هایی که طی روز‌های اخیر با انتقاد شدید مردم و کاربران فضای مجازی مواجه شد.

برخی از عوامل سریال پایتخت۵ پیش از این از افراد و جریان‌های سیاسی آلوده و حتی اغتشاشات تحت حمایت حامیان داعش حمایت کرده بودند.‌ ای کاش سازمان انقلابی اوج نظارت بیشتری بر داستان و انتخاب عوامل سریال یاد شده می کرد.

همچنین بخوانید: اعتراض تند بازیگران سریال پایتخت۵ به سانسور دوباره این سریال

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار