تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خواب

تعبیر خواب آلبوم عکس – تعبیر خریدن آلبوم عکس در خواب چیست؟تعبیر خواب آلبوم عکس - دیدن عکس قدیمی در خواب

تعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خواب

به طور کلی دیدن عکس در خواب، بازنمایی از تصویر فکری یا ذهنی شما نسبت به موقعیتی است که در آن قرار دارید. دیدن عکس در رویا بیانگر خاطرات، خواست شخص برای توجه به او یا از خاطر نبردن او و نگریستن به جنبه‌ای از فرد است. و دیدن آلبوم عکس در خواب نشان دهنده خوشبختی و خوشبخت شدن است. برای مطالعه تعبیر خواب خود با ما همراه باشید.

تعبیر خواب آلبوم عکس

جی اچ میلر می گوید:

دیدن آلبوم عکس در خواب، نشانگر این است که شما بسیار خوشبخت خواهید شد و دوستان بسیار صمیمى پیدا خواهید کرد.

آنلی بیتون می گوید: 

دیدن آلبوم عکس در خواب ، نشانه خوشبختی و یافتن دوستانی صمیمی است.

تعبیر خواب تماشای آلبوم عکس 

آنلی بیتون می گوید: 

اگر زنی جوان خواب ببیند ، مشغول تماشای عکسهای آلبوم است ، نشانه این است که به زودی همسری دلخواه خواهد یافت.

جی اچ میلر می گوید:

اگر زن جوانى در خواب مشغول تماشاى آلبوم عکس باشد، نشانه‏ ى آن است که به زودى همسر و همدمى را که دلخواه او است به دست مى ‏آورد.

تعبیر خواب عکس

به طور کلی دیدن عکس در خواب، بازنمایی از تصویر فکری یا ذهنی شما نسبت به موقعیتی است که در آن قرار دارید، یا هشداری است نسبت به آنچه که پیش رو دارید و تصویر ذهنی مردم از شما، بسته به حالتی است که در خواب، خود را در عکس مشاهده کرده اید.

اگر عکس خود یا کسی دیگر را در خواب ببینید که زیبا و سلامت هستید، نشانه داشتن زندگی خوب و سلامتی و آرامش است.

اگر خود یا دیگری را در خواب به صورت بچه و خیلی جوانتر از آنکه هستید، مشاهده کنید، نشانه انجام کاری در آینده است که با خامی و با رفتاری بچگانه انجام پذیرفته می شود و حرمت شما پیش دیگران پایین می آید.

اگر عکس خود یا دیگری را در خواب پیرتر از سن واقعی خود ببینید، نشانه داشتن فکری پخته و رفتاری بالغانه و حکیمانه از جانب شما یا کسی است که درخواب عکس او را دیده اید.

اگر عکس خود یا دیگری را به صورتی مریض و رنجور مشاهده کنید، نشانه رسیدن بلا یا بیماری یا مصیبت است و بهتر است با صدقه رفع بلا شود.

تعبیر خواب آلبوم عکس - دیدن عکس قدیمی در خواب

تعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خواب

تعبیر خواب عکس معشوقی که مرده

 علی مدنی و جمعی از معبران می گویند:

اگر زن و یا دختر جوانی ببیند که عکس معشوق خود را که به هر دلیلی فوت شده است را نگاه میکند و یا رو به روی چشم خود دارد نشان دهنده ی دلتنگی شدیدی است که در او ایجاد می شود و ممکن است دلش بشکند و زیاد گریه کند

تعبیر خواب قاب عکس

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

قاب کادری است که برای عکس یا ساعت یا تابلو و چیزهای دیگر در نظر می گیریم و معنی آن این است که محدوده عکس اینجا است. محدوده ساعت این است که تکالیف و وظایف نیز همان کادرها هستند که حدود آزادی ما را مشخص می نمایند. یعنی وظیفه و تکلیف و محدودیت که اساس آزادی بر مبنای رعایت همین حدود قرار می گیرد.

تعبیر خواب قاب عکس کهنه 

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب دیدید که قاب عکس اتاق شما کهنه و فرسوده است و نیاز به تعویض دارد. نشان آن است که شما وظیفه ای را رها کرده و واگذاشته اید. کاری هست جلوی چشم و دم دست که هر روز از کنارش می گذرید اما بی اعتنا می مانید.

تعبیر خواب آلبوم عکس - دیدن عکس قدیمی در خواب

تعبیر خواب آلبوم عکس – دیدن عکس قدیمی در خواب

تعبیر دیدن قاب عکس در خواب چیست؟

علامه طباطبایی می گوید:

اگر کسی خواب ببیند که عکس معشوق خودش را در بغل دارد و یا آن را می بیند نشان دهنده ی گرم تر شدن روابط عاشقانه است و در برخی موارد نیز به نشانه ی دور شدن یا جدایی است

شکستن یا پرتاب کردن قاب عکس، دلالت بر طلاق دارد

بوسه زدن بر عکس معشوق، نشان دهنده ی عشق پایدار صادقانه و همیگشی ست

گرفتن عکس معشوق از دست دختر جوان، خوب نیست و بیشتر به معنای دیدن خیانت است

گرفتن عکس معشوق از دست مردجوان، نشان دهنده ی شخصی است که وارد زندگی شما می شود

سوال: سلام دوست پسر من چند ماهی است که به خدمت سربازی رفته و دیشب خواب دیدم برام یه نامه فرستاده وقتی بازش کردم دیدم عکس معشوقم را با یه دختر غریبه و خیلی خوشگل میبینم که همدیگه را بغل کرده بودند با دیدنش گریه کردم و جیغ زدم تعبیرش چیه

پاسخ: دیدن چنین رویایی دلالت بر بی وفایی دروغگویی و یا خیانت از طرف مردان و پسران می باشد

تعابیر مرتبط

تعبیر خواب آبرو  ، تعبیر خواب آبدستان (آفتابه) ، تعبیر خواب آباژور 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صحفه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم : نسیم فان

مطالب متنوع دیگرطرز تهیه خوراک شنیسل مرغ ساده و مجلسی با سس + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک شنیسل مرغ ساده و مجلسی با سس + فیلم آموزشیطرز تهیه دلمه برگ مو حلقه ای (قالبی) + فیلم آموزشیطرز تهیه دلمه برگ مو حلقه ای (قالبی) + فیلم آموزشیطرز تهیه سبزی پلو با ماهی شب عید + فیلم آموزشیطرز تهیه سبزی پلو با ماهی شب عید + فیلم آموزشیتعبیر خواب آنلاین – تعبیر خواب آتشتعبیر خواب آنلاین – تعبیر خواب آتشطرز تهیه و پیچیدن دلمه برگ مو مجلسی + فیلم آموزشیطرز تهیه و پیچیدن دلمه برگ مو مجلسی + فیلم آموزشیتعبیر خواب آدم و حوا ، دیدن آدم و حوا در بهشتتعبیر خواب آدم و حوا ، دیدن آدم و حوا در بهشتتعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب – تعبیر خواب آتش دانتعبیر خواب – تعبیر خواب آتش دانتعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابتعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابآموزش کامل طرز تهیه خورشت باقلا (باقالی) سبز مجلسی و خوش رنگآموزش کامل طرز تهیه خورشت باقلا (باقالی) سبز مجلسی و خوش رنگ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار