تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

واکنش پرویز فلاحی پور به اظهارات سیاسی لیلا حاتمی

واکنش پرویز فلاحی پور به اظهارات سیاسی لیلا حاتمیواکنش پرویز فلاحی پور به اظهارات سیاسی لیلا حاتمی

به گزارش اولی ها: پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد گفت: صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره فیلم برلین بیشتر یک نوع فیگور و پز روشن فکرانه بود که اگر ما آن را نداشته باشیم بسیار بهتر است.

واکنش پرویز فلاحی پور به اظهارات سیاسی لیلا حاتمی

واکنش پرویز فلاحی پور به اظهارات سیاسی لیلا حاتمی

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد گفت: من احساس می‌کنم که ما نباید جو گیر شویم. برخی بازیگران برخی جا‌ها جوگیر می‌شوند و اظهار نظراتی می‌کنند که شاید نظر شخصی خودشان هم نباشد و تحت تاثیر شرایط آن را بر زبان می‌آورند.

وی افزود: از نظر من سیاست باید بر عهده سیاست مدار باشد. مگر به عنوان مثال مقامات عالی کشوری در مورد بازی من نظر می‌دهند که من بخواهم درباره اقدامات و تصمیمات آن‌ها نظر بدهم؟

وی چشم بسته حرف زدن را دلیل برخی نظرات نادرست خواند و تاکید کرد: متاسفانه برخی افراد به شدت جوگیر شده و بنا بر احساسات حرف‌هایی را می‌زنند که بعداً از گفتن آن‌ها پشیمان می‌شوند. وقتی من نمی‌دانم امریکا در منطقه چه بلا‌هایی را به وجود آورده با چه منطقی شرایط را قضاوت می‌کنم؟.

بازیگر سریال “شهرزاد” با تاکید بر مطالعه تاریخ ایران و مشکلات داخلی اضافه کرد: بهتر است که این دوستان به جای اظهار نظر‌های جنجالی کمی تاریخ را مطالعه کنند و ببینند که کشور‌های غربی مثل امریکا و انگلیس چه بر سر این مردم در آورده اند. مطمئن باشید که هیچ کدام از این کشور‌ها دلسوز ما نیستند. آن‌ها صرفاً هر کاری را برای منافع خودشان انجام می‌دهند پس چرا وقتی نوبت به منافع ملی ما می‌شود این هدف بد می‌شود.

او همچین به این بحث که باید شهامت پذیرش اشتباه خود اضافه کرد: من و امثال من نمی‌توانیم و تخصص این را نداریم که در مورد مسائل سیاسی اظهار نظر کنیم. صحبت‌های بازیگر خانم سینما در جشنواره فیلم برلین بیشتر یک نوع فیگور و پز روشن فکرانه بود که اگر ما آن را نداشته باشیم بسیار بهتر است. این را هم بگویم که ممکن است هر فردی اشتباه کند و مهم آن است که بعد از آن اشتباه آن را بپذیریم و ادامه ندهیم.

فلاحی پور عنوان کرد: شما به کشور‌های غربی نگاه کنید. آنجا اگر مشکلی ایجاد شود داخل کشور برطرف می‌شود، اما متاسفانه در ایران برخی افراد این طور نیستند. منطقی آن است که اگر مشکلی در کشور پیش می‌آید آن مشکل را در بین خودمان حل کنیم.

همچنین بخوانید: شکایت مادر شهید مدافع حرم از لیلا حاتمی

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار