تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

علت واقعی مرگ سری دیوی خفگی اعلام شد (جزئیات و عکس)

علت واقعی مرگ سری دیوی خفگی اعلام شد (جزئیات و عکس)

به گزارش ایران ناز بازیگر مشهوربالیوودی که پیش ازین اعلام شده بود  بر اثر حمله قلبی درگذشته است ، خفه شده است !گزارش کالبدشکافی علت اصلی مرگ سری دیوی را مشخص کرد ! به گزارش ایران ناز «سری‌دیوی کاپور» سوپراستار ۵۴ ساله بالیوودی که پیش‌تر اعلام شده بود بر اثر حمله قبلی درگذشته بر اساس اعلام پزشکی قانونی بر اثر از دست دادن هوشیاری در وان حمام هتل محل اقامتش و غرق شدن و خفگی در آب  از دنیا رفته است

پزشکی قانونی دوبی اعلام کرد که «سری‌دیوی» سوپراستار سینمای بالیوود بر اثر غرق شدن در وان حمام درگذشته است.

 «سری‌ دیوی کاپور» سوپراستار ۵۴ ساله بالیوودی که پیش‌تر اعلام شده بود بر اثر حمله قبلی درگذشته بر اساس اعلام پزشکی قانونی بر اثر از دست دادن هوشیاری در وان حمام هتل محل اقامتش و غرق شدن از دنیا رفته است.

علت واقعی مرگ سری دیوی خفگی اعلام شد (جزئیات و عکس)

رسانه‌های دوبی اعلام کردند کالبدشکافی این بازیگر Actor پایان یافته و دلیل اعلام‌شده برای مرگ او قطعی است. « سری‌ دیوی» برای شرکت در یک مراسم عروسی به دوبی سفر کرده بود.

خبرگزاری ها گزارش کرده که آزمایش‌ها وجود مقادیری الکل در خون این بازیگر را نشان می‌دهد که احتمالا موجب بروز این حادثه Incident شده است.

او که بازی در فیلم‌های کلاسیک‌ بالیوودی چون «آقای هند»،‌ «مهتاب» و «حیله‌گر» را در کارنامه سینمایی‌اش دارد از معدود سوپراستارهای هالیوودی است که فیلم‌هایش بدون حضور نقش اصلی قهرمان مرد هم قابلیت فروش بسیار زیادی در گیشه داشت.

«سری‌دیوی» پس از چند دهه حضور درخشان در بالیوود در سال ۱۹۹۷ پس از اکران فیلمش با عنوان «جدایی» تصمیم گرفت برای مدتی از سینما Cinema فاصله بگیرد و دوباره در سال ۲۰۱۲ بافیلم «اینگلیش وینگیلیش» به سینما بازگشت و در سال ۲۰۱۳ با دریافت نشان افتخاری از سوی دولت هند مورد تقدیر قرار گرفت.

قرار است پیکر «سری‌دیوی» امروز (دوشنبه) به هند منتقل شود. بسیاری از علاقه‌مندان به این بازیگر قدیمی سینمای بالیوود اطراف خانه او در بمبئی تجمع کرده‌اند تا پیش از مراسم سوزاندن با او وداع کنند

علت واقعی مرگ سری دیوی خفگی اعلام شد (جزئیات و عکس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار