تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

قطع تلگرام telegram و عدم دسترسی به تلگرام 1 اسفند 1396 / فیلتر یا مشکل سرور

قطع تلگرام telegram و عدم دسترسی به تلگرام پیام رسان تلگرام در بعد ازظهر 1 اسفند 1396 به دلیل نامعلوم از دسترس خارج شده است .

پیام رسان تلگرام که یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در ایران می باشد در روز 1 اسفتد 1396 برای بار دوم در چند ماهه اخیر از دسترس خارج شد .

از دسترس خارج شدن تلگرام در تمامی اپراتورها و اینترنت ها اتفاق افتاده و از هیچ اینترنتی دسترسی به پیام رسان telegram وجود ندارد .

فیلتر تلگرام

از دسترس خارج شدن تلگرام

فیلتر تلگرام یا مشکل سرور تلگرام هنوز مشخص نیست زیرا که با فیلترشکن هم نمیتوان وارد تلگرام شد و حدسیات مبنی بر این است که تلگرام مشکل سروری پیدا کرده است .

از لحظاتی پیش دسترسی کاربران به شبکه اجتماعی تلگرام به دلیل نامعلوم قطع شده ؛ هم نسخه‌ی موبایلی و هم نسخه کامپیوتری این نرم‌افزار پیام‌رسان، برای مشترکان اینترنت ثابت و همراه مسدود شده است.

همچنین بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که حتی با استفاده از فیلترشکن هم، استفاده از تلگرام امکان‌پذیر نیست و این احتمال می‌رود که سرورهای اصلی این پیام‌رسان قطع شده باشد.

فیلتر تلگرام یا مشکل سرور تلگرام

فیلتر تلگرام یا مشکل سرور تلگرام

هنوز هیچ مقام مسئول و رسمی در کشور در خصوص علت این قطعی توضیحی نداده است. در چند وقت اخیر، این برای دومین بار است دسترسی کاربران به این نرم‌افزار پیام‌رسان قطع شده است.

چندی پیش و پس از وقوع آشوب‌ها در برخی شهرهای کشور، با تصمیم شورای عالی امنیت ملی، دسترسی به نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام مسدود شده بود که پس از دو هفته مجدداً وصل شد.

تلگرام پس از گذشت یک ساعت دوباره وصل شد و اینگونه که پیداست مشکل از سرورهای تلگرام بوده است .

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار