تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

جنجال رابطه شرم آور جنیفر لوپز (عکس)

جنجال رابطه شرم آور جنیفر لوپز (عکس)

جنیفر لوپز بازیگر و خواننده مشهور هالیوودی که چندین بار سابقه ازدواج و جدایی داشته است باز هم جنجال آفرید . رابطه های جدید جنیفر لوپز با پسران کم سن و سال و کوچکتر از خود سوژه رسانه ها شده است . 

به گزارش ایران ناز رابطه زشت و شرم آور جنيفر لوپز پس از جدايي از همسرش کاسپر به حدي رسيده که موجي از اعتراضات و واکنش هاي منفي از سوي رسانه ها را به همراه داشته است.

جنيفر لوپز خواننده و هنرپيشه ي هاليوودي اين روز ها بعد از جدا شدن از همسر سابقش کاسپر اسمارت با حضور در کنار افرادي سبب افزايش نگاههاي منفي نسبت به خودش شده است.

جنجال رابطه شرم آور جنیفر لوپز (عکس)

بازيگران و هنرمندان سينماي پر زرق و برق سرمايه داري در سايه سياست و پول به شهرت هاي جهاني دست يافته اند با ترويج بي بند و باري هاي فرهنگي و اخلاقي سعي در شکستن حريم هاي خانواده ها دارند.

مراسمي که در آن خواننده منتخب نوجوانان معرفي شد که همين آقابود و بعد هم بوسه ي جنيفر لوپز و رفتار صميمانه او که…

جنيفر لوپز هميشه خودش را به يک نحوي با مردان جوان مرتبط مي سازد و با توجه به شهرتش از اين موقعيت در راستايي ناخوشايند استفاده مي کند البته اين مسئله اين روزها بعد از جدا شدنش از همسر سابقش بسيار به چشم مي خورد.

جنيفر لوپز 45 ساله سعي مي کند خودش را در حالي در کنار اين هنر پيشه و خواننده ي جوان 22 ساله اي که به عنوان نقش اول برخي فيلم ها از جمله گرگ نوجوان و.. نشان مي دهد که انگار نه انگار که در سال 2002 همين دو نفر يعني خانم لوپز و آقاي پوزي در نقش يک مادر و پسر در کنار هم در فيلم پيشخدمت در مانهاتان هنرنمايي کرده بودند.

جنجال رابطه شرم آور جنیفر لوپز (عکس)

ديلي ميل نوشت:اما انگار شما نقش مادر اين آقا رو بازي کرده بوديد !!

جنجال رابطه شرم آور جنیفر لوپز (عکس)

 آخر هفته و جنيفر لوپز در کنار يکي از خوانندگان پاپ در مسير يک رستوران

جنيفر لوپز اخر هفته با اين خواننده پاپ براي صرف شام به يک رستوران رفته بود که هر چند رابطه ي آنها حالتي در رابطه با کار داشت اما يکي نيست به اين خانم جنيفر لوپز بگه ……..

 جنجال رابطه شرم آور جنیفر لوپز (عکس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار