تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

کانادا گردی حامد همایون با عاشقانه‌هایش + تصاویر

تور کنسرت‌های حامد همایون در کانادا را در شهرهای مونترال، تورنتو، کلگری و ونکوور در حالی با موفقیت برگزار شد که ۲ ماه پیش از اعزام گروه به کانادا بلیط این کنسرت‌ها به پایان رسیده بود.

کنسرت حامد همایون در کانادا

شرکت ترانه شرقی پس از برگزاری موفق تور کنسرت‌های داخلی و بین‌المللی حامد همایون که با استقبال چشمگیر هواداران این خواننده همراه بود، تور کنسرت‌های حامد همایون در کانادا را در شهرهای مونترال، تورنتو، کلگری و ونکوور در حالی با موفقیت برگزار کرد که ۲ ماه پیش از اعزام گروه به کانادا بلیط این کنسرت‌ها به پایان رسیده بود.

تور کنسرت‌های کانادا این خواننده پرطرفدار در تاریخ ۲۹ دی ماه ۹۶ با اجرا در سالن THEATRE SAINT-DENIZ مونترال با ظرفیت ۱۳۰۰ نفر آغاز شد و همچنین حامد همایون در تاریخ ۳۰ دی ماه و ۱ بهمن ماه، در ۲ سانس، با اجرا در سالن باشکوه SONY CENTER تورنتو، گرما بخش شب‌های زمستانی کانادا در میان ۳۸۰۰ نفر از هواداران خود در هر سانس شد.

تصاویری از کنسرت حامد همایون در کانادا

پس از آن حامد همایون در تاریخ ۷ بهمن در سالن MACEWAN HALL شهر کلگری به روی استیج این سالن هزار نفره رفت و با اجرا در سالن زیبای ORPHEUM THEATRE شهر ونکوور با ظزفیت ۲۸۰۰ نفر در تاریخ ۸ بهمن تور کانادای خود را به پایان برد.

سامان امامی(رهبر ارکستر، تنظیم‌کننده و نوازنده گیتار الکتریک)، پیمان لطیفی(درامز)، آرش عیوضی(گیتار باس)، امیرحسین توسلی(تار، سه‌تار و باغلاما)، محمد افشانی(گیتار آکوستیک)، پوریا ربانیان(پرکاشن) و آرین میلیکیان(پیانو و کیبورد) نوازندگان ثابت ارکستر حامد همایون در تور کانادا بودند که در سایر کنسرت‌های خارج از کشور این خواننده هم حضور داشتند.

تور کنسرت های کانادا حامد همایون، یکی از موفق‌ترین تور کنسرت‌های یک خواننده ایرانی در کانادا پس از انقلاب بوده و این خواننده محبوب پیش از این نیز در کشورهای انگلستان، سوئد، هلند، آلمان، بلژیک، ارمنستان و استرالیا به اجرای برنامه پرداخته بود. اجراهای تور کانادا به همت شرکت تار پروداکشن به تهیه کنندگی مجید عبدی برگزار شد.

از سوی دیگر جدیدترین کنسرت حامد همایون در پایتخت طی روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند به میزبانی برج میلاد برگزار می‌شود.

کانادا گردی حامد همایون با عاشقانه‌هایش + تصاویر اجرای جدید حامد همایون کانادا گردی حامد همایون با عاشقانه‌هایش + تصاویر کنسرت جدید همایون کانادا گردی حامد همایون با عاشقانه‌هایش + تصاویر کنسرت جدید حامد همایون کانادا گردی حامد همایون با عاشقانه‌هایش + تصاویر کنسرت حامد همایون کانادا گردی حامد همایون با عاشقانه‌هایش + تصاویر حامد همایون در کانادا کانادا گردی حامد همایون با عاشقانه‌هایش + تصاویر کنسرت حامد همایون

موسیقی ما

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار