تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

مهدی قائدی بازیکن استقلال بر اثر سانحه رانندگی راهی بیمارستان شد

مهدی قائدی بازیکن استقلال بر اثر سانحه رانندگی راهی بیمارستان شد

مهدی قائدی، هافبک – مهاجم تیم استقلال به علت سانحه رانندگی در بوشهر و انجام عمل جراحی، در آی سی یو بیمارستان بستری شد.

به گزارش اولی ها : مهدی قائدی بازیکن استقلال شب گذشته در یکی از اتوبان های بوشهر دچار سانحه رانندگی شده و راهی بیمارستان شد.

مهدی قائدی بازیکن استقلال بر اثر سانحه رانندگی راهی بیمارستان شدمهدی قائدی که برای انجام امور مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود ، در حال بازگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی در اتوبان امام علی بوشهر دچار واژگونی خودرو شده و به دلیل شدت جراحات راهی بیمارستانی در بوشهر شده است.

مهدی قائدی بازیکن استقلال بر اثر سانحه رانندگی راهی بیمارستان شد بازیکن استقلال بر اثر خونریزی داخلی، به بخش مراقبت های ویژه (ICU) منتقل شده است.

مهدی قائدی بازیکن استقلال بر اثر سانحه رانندگی راهی بیمارستان شددر سانحه واژگونی خودرو، به غیر از مهدی قائدی سه نفر دیگر هم در ماشین بوده اند. 2 نفر جراحات سطحی داشتند که بعد از مداوای سرپایی از بیمارستان ترخیص شدند.

مهدی قائدی بازیکن استقلال بر اثر سانحه رانندگی راهی بیمارستان شدیک نفر در آی سی یو است و مهدی قائدی هم به علت خونریزی داخلی به اتاق عمل رفته و بعد از انجام عمل، در آی سی یو بستری شده است.

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار