تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

نعیمه نظام دوست همراه با بیوگرافی کامل

نعیمه نظام دوست یکی از بازیگران سرشناس سینما هستند. سایت جوانی ها سعی بر این دارد که بیوگرافی کامل افراد را برای شما قرار بدهد تا شما بتوانید از بازیگران کشورمان اطلاعات بیشتری داشته باشید.نعیمه نظام دوست متولد ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. عکس هایی از نعیمه نظام ...

نعیمه نظام دوست یکی از بازیگران سرشناس سینما هستند. سایت جوانی ها سعی بر این دارد که بیوگرافی کامل افراد را برای شما قرار بدهد تا شما بتوانید از بازیگران کشورمان اطلاعات بیشتری داشته باشید.نعیمه نظام دوست متولد ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

نعیمه نظام دوست

عکس هایی از نعیمه نظام دوست

زندگی نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نظام‌دوست به طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد.چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده پدرش چند سال پیش فوت کرده در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی، لیلا اوتادی، الناز شاکردوست و لیدا عباسی را دارد.درسال ۱۳۷۴ با برنامه ساعت خوش به طور حرفه در سریال‌ها و فیلم‌ها شروع به بازی کرد.

عکس نعیمه نظام دوستعلت چاقی نعیمه نظام دوست از زبان خودش

نظام دوست در یک برنامه تلویزیونی که با موضوع “درمان‌های چاقی و لاغری و روش‌های شایع آن” پخش می‌شد، در پاسخ به لواسانی که چرا به یک باره اضافه وزن پیدا کردید، گفت: واقعیت این است که من به طور ناگهانی اضافه وزن پیدا کردم. این اضافه وزن به بازی در نقش خاصی هم مرتبط نبود و کاملا شخصی اتفاق افتاد. ضمن اینکه در مقطعی به دلیل بیماری مجبور بودم از آمپول کورتون استفاده کنم که این موضوع هم در اضافه شدن وزنم موثر بود و در نهایت امروز وزن من به ۱۲۰ کیلوگرم رسیده است.

لاغری نعیمه نظام دوست

وی درباره تلاش برای کاهش وزن تأکید کرد: سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود. در حالت طبیعی و استاندارد بالون باید تا شش ماه در بدن باقی بماند اما متاسفانه دکتر من با بی تفاوتی و بی دقتی خارج کردن بالون از داخل بدنم را فراموش کرده بود! بعد از هشت ماه خودم با او تماس گرفتم و در مورد خارج کردن بالون از معده‌ام سوال کردم که پزشکم در کمال تعجب گفت: من این موضوع را فراموش کرده بودم! شما باید زودتر برای خارج کردن بالون اقدام می‌کردی! اکنون احتمالا معده و روده‌ات با مشکل مواجه شده است.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست

این بازیگر کمدی ادامه داد: این بی احتیاطی باعث شده بود در اثر حضور بیش از حد استاندارد بالون در معده‌ام، حجم آن افزایش پیدا کرده و در نهایت نه تنها این عمل به کاهش وزنم کمکی نکرد، بلکه چند ماه بعد ۲۰ کیلو دیگر هم به وزنم اضافه شد.اردکانی پزشک حاضر در برنامه نیز در این خصوص اظهار کرد: بالون راه درمان قطعی برای چاقی نیست بلکه مقدمه‌ای برای آماده شدن بیمار برای عمل جراحی اصلی است.در بخش دیگری از “کافه سوال” نظام دوست در حالی که به شدت متاثر شده بود، به خاطره تلخی از یکی از اقوامش اشاره کرد و گفت: متاسفانه همین اواخر، همسر پسرخاله‌ام که خانم جوانی هم بود، عمل بالون را انجام داد که متاسفانه بالون نزدیک قلب باز شده بود و باعث ایست قلبی او و در نهایت مرگش شد.

فیلم های نعیمه نظام دوست

اردکانی نیز مطرح شدن نام عمل‌های جراحی لاغری از قبیل لیپوساکشن، لیپولیز و … را به عنوان درمان قطعی چاقی رد و اظهار کرد: این روش‌ها فقط به صورت موضعی باعث کاهش تجمع چربی در یک ناحیه از بدن می‌شود.در انتهای برنامه نظام دوست از پزشک پرسید: با توجه به اینکه قدم ۱۶۸ و وزنم ۱۲۰ کیلوگرم است، چه راهی را برای کاهش وزنم پیشنهاد می‌کنید.این پزشک نیز پاسخ داد: لیپولیز، لیپوساکشن و بالون راه خوبی برای کاهش وزن شما نیست و به شخصه جراحی را توصیه می‌کنم.

عکس جدید نعیمه نظام دوستسریال های نعیمه نظام دوست

نوروز ۷۲
ساعت خوش
باغ شیشه‌ای
شن‌های کف رودخانه
روزهای زندگی
پلیس جوان
ریحانه
چاردیواری
روز حسرت
زیر هشت
لطفاً دور نزنیم
ساختمان پزشکان
کسی خوابه؟
خانه اجاره‌ای
خانه اجاره‌ای ۲
باغ سرهنگ
محله گل و بلبل

عکس های نعیمه نظام دوست

فیلم های نعیمه نظام دوست

بر بوم زمان (اپیزود اول)
بر بوم زمان (اپیزود دوم)
توفیق اجباری
سن پترزبورگ
چراغ قرمز
کنسرت روی آب
ما خونه نیستیم
ساکن خانه چوبی
برج آرام
آذر، شهدخت، پرویز و دیگران
افسونگر
رفقای خوب
جنجال در عروسی

گردآرنده: www.javaniha.com

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار