تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

جنجال ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکاء پسر ایرانی حکیم ارد بزرگ + عکس

رابطه سلنا گومز و پسر ایرانی اردشیر شرکا فقط با یک عکس جنجالی شد

پسران ایرانی در گوشه و کنار دنیا هر روز خبرساز میگردند و این بار رابطه سلنا گومز خواننده و بازیگر زن آمریکایی و اردشیر شرکا پسر ایرانی خبرساز شده است .

ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکاء پسر ایرانی

ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکاء پسر ایرانی

سلنا گومز و اردشیر شرکاء که اخیرا در مراسمی با هم دیده شده اند و یک عکس دوستانه از آنها منتشر شده است جنجال بزرگی را در رسانه های ایرانی ایجاد کرده اند .

مدتی پیش بود که خبر رابطه دوستی و ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر مدل ایرانی در رسانه ها مطرح شده بود .

بریتنی اسپیرز که از خوانندگان معروف زن میباشد با مدل ایرانی که در موزیک ویدیوهایش نقش آفرینی کرده بود رابطه دوستی خود را آغاز کرد .

ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکا در برخی کانال ها و صفحات مطرح شده است که البته اینگونه که پیداست این خبر بنیان خاصی ندارد و فقط بر اساس یک عکس مطرح شده است .

جالب اینجاست که در برخی صفحات از واکنش مادر جاستین بیبر دوست پسر سابق سلنا گومز نسبت به رابطه سلنا گومز و اردشیر شرکا خبر دادند که البته دقیقا مکان این واکنش مطرح نشده است .

رابطه سلنا گومز و اردشیر شرکاء

سلنا گومز و جاتسین بیبر

جاستین بیبر و سلنا گومز مدتی پیش رابطه دوستی خوبی با هم داشتند و بسیار با هم دیده میشدند به گونه ای که ازدواج این دو حتمی دیده میشد تا اینکه در یک روز این رابطه به اتمام رسید .

البته در ماه های گذشته جاستین بیبر تلاش هایی برای بازگرداندن رابطه دوستی با سلنا گومز انجام داده است که گویا هنوز موفق به برگرداندن سلنا گومز نشده است و هر روز عکس های سلنا گومز با پسران گوناگون منتشر میشود و هر روز دوست پسر جدیدی برای سلنا گومز مطرح میگردد .

همچنین بخوانید : نامزدی بریتنی اسپیرز و سام اصغری و بارداری بریتنی از سام + عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار