تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 23 آذر 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 23 آذر1396

براین اساس برای شهر‌های صنعتی و پر جمعیت این مناطق به علت انباشت تدریجی آلاینده‌های جوی، کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود. از بعدازظهر روز پنج شنبه با ورود سامانه بارشی از سمت جنوب غرب به کشور ابتدا بخش‌هایی از جنوب غرب، سواحل بوشهر و از روز جمعه بتدریج استان‌های واقع در جنوب غرب و جنوب کشور، تنگه هرمز، جزایر جنوبی، دامنه‌های زاگرس مرکزی وجنوبی ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید، به تدریج کاهش نسبی دما و در ارتفاعات زاگرس بارش برف پیش بینی می‌شود.
روز شنبه به تدریج از میزان بارش‌ها از سمت جنوب غرب کاسته شده و گستره بارش‌ها سواحل جنوبی کشور، تنگه هرمز، دریای عمان، دامنه‌های مرکزی و جنوبی زاگرس، بخش‌هایی از جنوب شرق و شرق کشور شامل استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و یزد را نیز در بر می‌گیرد و در این مناطق افزایش ابر، وزش باد شدید، بارش باران گاهی با رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

گفتنی است، روز پنج شنبه در بخش‌هایی از جنوب غرب کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که در برخی مناطق خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست. همچنین از روز پنج شنبه خلیج فارس و از روزجمعه علاوه بر خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان بسبب وزش باد شدید مواج خواهد بود. این شرایط تا روز‌های ابتدایی هفته آینده تداوم خواهد داشت.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 23 آذر1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 23 آذر1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 23 آذر1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 23 آذر1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور

 

برای خندیدن و شاد بودن کلیک کنید


tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار