تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب آدم لاغر

با تعبیرخواب آدم لاغر، دیدن لاغر شدن در خواب، تعبیر خواب لاغر شدن مرد، تعبیر خواب لاغر شدن دیگران و تعبیر خواب لاغر شدن بدن آشنا شوید.

تعبیر خواب لاغر شدن مرده – تعبیر خواب آدم لاغر – تعبیر خواب لاغر شدن زن – تعبیر خواب لاغر شدن ابن سیرین

دیدن لاغری و آدم لاغر از دیدگاه معبران به معنای رسیدن به خواسته ها و در بعضی موارد ثروت است. با تفسیر این تعبیر کنندگان در مورد آدم لاغر و لاغری همراه باشید.

تعبیر خواب آدم لاغر

بيتون مى‌گويد: اگر ببينيد كه آدم لاغرى هستيد، يعنى به چيزهايى كه دوست داريد مى‌رسيد. اگر در خواب ديديد كه زيادتر از حد معمول لاغر هستيد، بدانيد كه دچار مشكلات زيادى مى‌شويد. ديدن زن لاغر در خواب، نشانه‌ى به دست آوردن موقعيت‌ها و موفقيت‌هاى تازه‌اى در عشق است. اما ديدن مردى لاغر در خواب، نشانگر اين است كه آرزوهاى قديمى شما عاقبت پايان خوشى براى شما نخواهد داشت. 

تعبیر خواب لاغر شدن زن و مرد

اگر لاغر شد نقصان مال بود.

اگر دید همراه با لاغری ضعف داشت و رویش زرد بود غم و بیماری بود.

کتاب سرزمین رویاها می‌گوید:

شما لاغر هستید : پولدار می شویدیک زن خواب ببیند که لاغر شده : شانس در عشقیک دختر جوان خواب ببیند که لاغر شده : او به خاطر از دست دادن معشوقش گریه فراوان خواهد کردشما لاغر می شوید : پولهای غیره منتظرهشما برای لاغر شدن رنج بسیار می کشید :از شما تقاضای ازدواج خواهد شدیک مرد خواب ببیند که لاغر می‌شود : او به کارهای سودمند و پرسودی دست خواهد زد.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار